St Etienne – Montpellier Maç Tahmini
Ligue 2 · 5 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%64) · oran 1.57. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Etienne 2.16 – 0.91 Montpellier
En olası skorlar
2-0 11%2-1 10%1-1 10%1-0 10%3-0 8%
Neden?
- Form: St Etienne son 5 maçta ortalama 3.0 puan, Montpellier 1.8 — St Etienne formda önde.
- St Etienne güç puanında hafif önde (53 puan).
- Hücum: St Etienne maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Montpellier 0.88. Savunmada St Etienne 2.42, Montpellier 2.08 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%63); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Etienne 2.2 – Montpellier 0.9; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %57.
St Etienne – Montpellier geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Etienne 7 galibiyet, 0 beraberlik, Montpellier 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Ligue 2 | St Etienne – Montpellier | 3-1 | St Etienne kazandı |
| 2026-02-07 | Ligue 2 | St Etienne – Montpellier | 1-0 | St Etienne kazandı |
| 2025-10-04 | Ligue 2 | Montpellier – St Etienne | 0-2 | St Etienne kazandı |
| 2025-03-16 | Ligue 1 | Montpellier – St Etienne | 0-2 | St Etienne kazandı |
| 2024-11-23 | Ligue 1 | St Etienne – Montpellier | 1-0 | St Etienne kazandı |
| 2022-02-05 | Ligue 1 | St Etienne – Montpellier | 3-1 | St Etienne kazandı |
| 2021-09-12 | Ligue 1 | Montpellier – St Etienne | 2-0 | Montpellier kazandı |
| 2021-05-02 | Ligue 1 | Montpellier – St Etienne | 1-2 | St Etienne kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.57 | 4.30 | 5.90 | 1.67 | 2.16 |
| Bet365 | 1.50 | 3.70 | 5.75 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 1.55 | 4.10 | 5.50 | — | — |
| BetVictor | 1.53 | 4.10 | 5.50 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.00 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.20 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 4.00 | 5.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Etienne – Montpellier maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %64; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi St Etienne 2.16 – 0.91 Montpellier.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %36.
St Etienne – Montpellier maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Etienne 7, Montpellier 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Metz – Rodez 1.5 gol üstü %80
- Reims – Guingamp 1.5 gol üstü %81
- St Etienne – Montpellier 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
