Reims – Guingamp Maç Tahmini
Ligue 2 · 5 Eylül 2026 15:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Reims kazanır (%54) · oran 1.80. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Reims 1.88 – 1.12 Guingamp
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%1-0 9%2-0 9%3-1 6%
Neden?
- Form: Reims son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Guingamp 0.8 — Reims formda önde.
- Güç farkı belirgin: Reims güç puanında 106 puan önde.
- Hücum: Reims maç başına 0.97 gol beklentisi (xG) üretiyor, Guingamp 1.24. Savunmada Reims 1.78, Guingamp 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Reims 1.9 – Guingamp 1.1; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %59.
Reims – Guingamp geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Reims 5 galibiyet, 1 beraberlik, Guingamp 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Ligue 2 | Reims – Guingamp | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-03-21 | Ligue 2 | Guingamp – Reims | 0-2 | Reims kazandı |
| 2025-08-16 | Ligue 2 | Reims – Guingamp | 1-0 | Reims kazandı |
| 2019-01-26 | Ligue 1 | Guingamp – Reims | 0-1 | Reims kazandı |
| 2018-11-24 | Ligue 1 | Reims – Guingamp | 2-1 | Reims kazandı |
| 2016-03-19 | Ligue 1 | Reims – Guingamp | 0-1 | Guingamp kazandı |
| 2015-12-02 | Ligue 1 | Guingamp – Reims | 1-2 | Reims kazandı |
| 2015-05-02 | Ligue 1 | Guingamp – Reims | 2-0 | Guingamp kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.79 | 3.90 | 4.40 | 1.73 | 2.12 |
| Bet365 | 1.75 | 3.30 | 4.10 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.78 | 3.70 | 4.10 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 3.70 | 4.10 | — | — |
| Betfred | 1.80 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.70 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.75 | 3.50 | 3.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Reims – Guingamp maçını kim kazanır?
Modelimize göre reims kazanır ihtimali %54; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Reims 1.88 – 1.12 Guingamp.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Reims – Guingamp maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Reims 5, Guingamp 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Metz – Rodez 1.5 gol üstü %80
- Reims – Guingamp 1.5 gol üstü %81
- St Etienne – Montpellier 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Reims maç tahminleri ve form
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
