Hibernian – Hearts Maç Tahmini
Premiership · 3 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Hearts kazanır (%36) · oran 2.75. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hibernian 1.37 – 1.42 Hearts
En olası skorlar
1-1 13%1-2 8%2-1 8%0-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Hibernian son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Hearts 1.8 — form dengeli.
- Hearts güç puanında hafif önde (42 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%38).
- Gol beklentisi: Hibernian 1.4 – Hearts 1.4; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %57.
Hibernian – Hearts geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hibernian 3 galibiyet, 1 beraberlik, Hearts 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-03 | Premiership | Hibernian – Hearts | 1-3 | Hearts kazandı |
| 2026-04-26 | Premiership | Hibernian – Hearts | 1-2 | Hearts kazandı |
| 2026-02-10 | Premiership | Hearts – Hibernian | 1-0 | Hearts kazandı |
| 2025-12-27 | Premiership | Hibernian – Hearts | 3-2 | Hibernian kazandı |
| 2025-10-04 | Premiership | Hearts – Hibernian | 1-0 | Hearts kazandı |
| 2025-03-02 | Premiership | Hibernian – Hearts | 2-1 | Hibernian kazandı |
| 2024-12-26 | Premiership | Hearts – Hibernian | 1-2 | Hibernian kazandı |
| 2024-10-27 | Premiership | Hibernian – Hearts | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.60 | 3.55 | 2.74 | 1.84 | 1.98 |
| Bet365 | 2.45 | 3.50 | 2.65 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 2.50 | 3.40 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.30 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.20 | 2.70 | — | — |
| SkyBet | 2.60 | 3.10 | 2.63 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hibernian – Hearts maçını kim kazanır?
Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %36; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Hibernian 1.37 – 1.42 Hearts.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %77, 3.5 üst %30.
Hibernian – Hearts maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hibernian 3, Hearts 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Anderlecht – Kortrijk 1.5 gol üstü %83
- Gent – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %77
- Sociedad – Celta 1.5 gol üstü %75
- Toulouse – Lille 3.5 gol altı %74
İlgili sayfalar
- Hibernian maç tahminleri ve form
- Hearts maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 3 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
