BankoZeka

Anderlecht – Kortrijk Maç Tahmini

Pro League · 3 Eylül 2026 21:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%65) · oran 1.54. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.20). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Anderlecht65% 1.54
Beraberlik21% 4.60
Kortrijk14% 6.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var56% ~1.78
Karşılıklı gol yok44% ~2.28

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü83% ~1.20
2.5 gol üstü61% 1.61
3.5 gol üstü38% ~2.54

Gol beklentisi: Anderlecht 2.22 – 0.95 Kortrijk

En olası skorlar

2-0 10%2-1 10%1-1 9%1-0 9%3-0 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Anderlecht – Kortrijk geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Anderlecht 5 galibiyet, 2 beraberlik, Kortrijk 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-03Pro LeagueAnderlecht – Kortrijk1-0Anderlecht kazandı
2025-01-19Pro LeagueKortrijk – Anderlecht0-2Anderlecht kazandı
2024-11-03Pro LeagueAnderlecht – Kortrijk4-0Anderlecht kazandı
2024-03-16Pro LeagueAnderlecht – Kortrijk0-1Kortrijk kazandı
2023-09-17Pro LeagueKortrijk – Anderlecht2-2Beraberlik
2023-02-19Pro LeagueKortrijk – Anderlecht2-2Beraberlik
2022-09-18Pro LeagueAnderlecht – Kortrijk4-1Anderlecht kazandı
2022-04-10Pro LeagueKortrijk – Anderlecht2-3Anderlecht kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.544.606.001.612.44
Bet3651.484.205.501.572.35
Bet&Win1.534.505.50——
BetVictor1.504.205.50——
Betfred1.504.205.50——
Paddy Power1.444.405.50——
SkyBet1.444.205.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Kortrijk

10.31 DStandard1-1 B
10.10 DGenk3-0 M
09.20 EBeveren1-0 G
09.13 DRAAL La Louviere3-0 M
09.06 EWaregem0-2 M

Sık sorulanlar

Anderlecht – Kortrijk maçını kim kazanır?

Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %65; beraberlik %21.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Anderlecht 2.22 – 0.95 Kortrijk.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.

Anderlecht – Kortrijk maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Anderlecht 5, Kortrijk 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

3 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: