Gent – Oud-Heverlee Leuven Maç Tahmini
Pro League · 3 Eylül 2026 21:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Gent kazanır (%59) · oran 1.72. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Gent 1.95 – 0.96 Oud-Heverlee Leuven
En olası skorlar
1-1 11%2-0 10%1-0 10%2-1 10%3-0 7%
Neden?
- Form: Gent son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Oud-Heverlee Leuven 0.2 — Gent formda önde.
- Gent güç puanında hafif önde (93 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Gent 1.9 – Oud-Heverlee Leuven 1.0; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %55.
Gent – Oud-Heverlee Leuven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Gent 3 galibiyet, 1 beraberlik, Oud-Heverlee Leuven 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-03 | Pro League | Gent – Oud-Heverlee Leuven | 1-0 | Gent kazandı |
| 2026-02-07 | Pro League | Gent – Oud-Heverlee Leuven | 1-3 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-11-02 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Gent | 4-0 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-01-26 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Gent | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-09-29 | Pro League | Gent – Oud-Heverlee Leuven | 3-0 | Gent kazandı |
| 2024-05-12 | Pro League | Gent – Oud-Heverlee Leuven | 0-1 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2024-04-14 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Gent | 2-1 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2023-12-21 | Pro League | Gent – Oud-Heverlee Leuven | 4-0 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.72 | 4.10 | 5.50 | 1.68 | 2.16 |
| Bet365 | 1.62 | 3.70 | 5.00 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 1.63 | 4.10 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.60 | 3.80 | 5.00 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.57 | 3.80 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.55 | 3.75 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Gent – Oud-Heverlee Leuven maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Gent 1.95 – 0.96 Oud-Heverlee Leuven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %77, 3.5 üst %33.
Gent – Oud-Heverlee Leuven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Gent 3, Oud-Heverlee Leuven 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Hibernian – Hearts 1.5 gol üstü %77
- Sociedad – Celta 1.5 gol üstü %75
- Toulouse – Lille 3.5 gol altı %74
İlgili sayfalar
- Gent maç tahminleri ve form
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 3 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
