BankoZeka

West Ham – Wolves Maç Tahmini

Championship · 1 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 4-2. Tahminimiz: West Ham kazanır (%45) · oran 2.14. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

West Ham45% 2.14
Beraberlik28% 3.80
Wolves28% 3.60

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var61% ~1.67
Karşılıklı gol yok39% ~2.48

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü81% ~1.24
2.5 gol üstü60% 1.74
3.5 gol üstü34% ~2.85

Gol beklentisi: West Ham 1.74 – 1.34 Wolves

En olası skorlar

1-1 11%2-1 9%1-0 7%1-2 7%2-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

West Ham – Wolves geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: West Ham 5 galibiyet, 0 beraberlik, Wolves 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-01ChampionshipWest Ham – Wolves4-2West Ham kazandı
2026-04-10Premier LeagueWest Ham – Wolves4-0West Ham kazandı
2026-01-03Premier LeagueWolves – West Ham3-0Wolves kazandı
2025-04-01Premier LeagueWolves – West Ham1-0Wolves kazandı
2024-12-09Premier LeagueWest Ham – Wolves2-1West Ham kazandı
2024-04-06Premier LeagueWolves – West Ham1-2West Ham kazandı
2023-12-17Premier LeagueWest Ham – Wolves3-0West Ham kazandı
2023-01-14Premier LeagueWolves – West Ham1-0Wolves kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.143.803.601.742.32
Bet3652.013.603.401.672.20
Bet&Win2.053.603.30——
BetVictor2.053.703.30——
Betfred2.053.753.30——
Paddy Power2.003.603.40——
SkyBet2.003.703.40——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

West Ham

10.31 EWest Brom1-3 M
10.24 ESouthampton2-3 M
10.17 DSwansea0-1 G
10.14 DLincoln0-6 G
10.09 EQPR1-1 B

Wolves

10.31 ECardiff3-0 G
10.24 EWatford1-0 G
10.20 EPortsmouth1-1 B
10.16 DBurnley1-2 G
10.13 EBolton1-3 M

Sık sorulanlar

West Ham – Wolves maçını kim kazanır?

Modelimize göre west ham kazanır ihtimali %45; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi West Ham 1.74 – 1.34 Wolves.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.

West Ham – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada West Ham 5, Wolves 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

1 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları

İlgili sayfalar

Son güncelleme: