Stoke – Norwich Maç Tahmini
Championship · 1 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Norwich kazanır (%47) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Stoke 1.14 – 1.63 Norwich
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 9%0-2 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Stoke son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Norwich 0.8 — Norwich formda önde.
- Norwich güç puanında hafif önde (89 puan).
- Hücum: Stoke maç başına 0.93 gol beklentisi (xG) üretiyor, Norwich 0.89. Savunmada Stoke 1.72, Norwich 2.36 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Stoke 1.1 – Norwich 1.6; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %55.
Stoke – Norwich geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Stoke 2 galibiyet, 3 beraberlik, Norwich 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-01 | Championship | Stoke – Norwich | 1-0 | Stoke kazandı |
| 2026-01-04 | Championship | Norwich – Stoke | 0-2 | Stoke kazandı |
| 2025-09-27 | Championship | Stoke – Norwich | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-22 | Championship | Norwich – Stoke | 4-2 | Norwich kazandı |
| 2024-10-19 | Championship | Stoke – Norwich | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-16 | Championship | Stoke – Norwich | 0-3 | Norwich kazandı |
| 2023-09-16 | Championship | Norwich – Stoke | 1-0 | Norwich kazandı |
| 2023-03-18 | Championship | Stoke – Norwich | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.55 | 3.70 | 2.18 | 1.83 | 2.14 |
| Bet365 | 3.40 | 3.60 | 2.01 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 3.30 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.40 | 3.60 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.20 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 3.40 | 3.40 | 2.10 | — | — |
| SkyBet | 3.40 | 3.50 | 2.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Stoke – Norwich maçını kim kazanır?
Modelimize göre norwich kazanır ihtimali %47; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Stoke 1.14 – 1.63 Norwich.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Stoke – Norwich maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Stoke 2, Norwich 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
1 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Lincoln – Blackburn 1.5 gol üstü %74
- Portsmouth – Derby 3.5 gol altı %76
- Preston – Bristol City 3.5 gol altı %74
- Sheffield United – Bolton 1.5 gol üstü %79
- Swansea – Watford 1.5 gol üstü %74
- West Ham – Wolves 1.5 gol üstü %81
- Birmingham – Southampton 1.5 gol üstü %78
- Stoke – Norwich 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Stoke maç tahminleri ve form
- Norwich maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 1 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
