Swansea – Watford Maç Tahmini
Championship · 1 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Swansea kazanır (%51) · oran 1.93. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Swansea 1.67 – 1.04 Watford
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Swansea son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Watford 1.0 — Swansea formda önde.
- Swansea güç puanında hafif önde (62 puan).
- Hücum: Swansea maç başına 0.83 gol beklentisi (xG) üretiyor, Watford 0.97. Savunmada Swansea 1.72, Watford 1.88 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%53); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Swansea 1.7 – Watford 1.0; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %54.
Swansea – Watford geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Swansea 4 galibiyet, 2 beraberlik, Watford 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-01 | Championship | Swansea – Watford | 2-0 | Swansea kazandı |
| 2026-01-31 | Championship | Watford – Swansea | 0-2 | Swansea kazandı |
| 2025-08-23 | Championship | Swansea – Watford | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-03-12 | Championship | Watford – Swansea | 1-0 | Watford kazandı |
| 2024-11-05 | Championship | Swansea – Watford | 1-0 | Swansea kazandı |
| 2024-03-06 | Championship | Watford – Swansea | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-10-24 | Championship | Swansea – Watford | 0-1 | Watford kazandı |
| 2022-12-30 | Championship | Swansea – Watford | 4-0 | Swansea kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.93 | 3.85 | 4.40 | 1.98 | 1.99 |
| Bet365 | 1.76 | 3.60 | 4.20 | 1.93 | 1.93 |
| Bet&Win | 1.85 | 3.60 | 4.10 | — | — |
| BetVictor | 1.83 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.83 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Swansea – Watford maçını kim kazanır?
Modelimize göre swansea kazanır ihtimali %51; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Swansea 1.67 – 1.04 Watford.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %74, 3.5 üst %27.
Swansea – Watford maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Swansea 4, Watford 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
1 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Lincoln – Blackburn 1.5 gol üstü %74
- Portsmouth – Derby 3.5 gol altı %76
- Preston – Bristol City 3.5 gol altı %74
- Sheffield United – Bolton 1.5 gol üstü %79
- Swansea – Watford 1.5 gol üstü %74
- West Ham – Wolves 1.5 gol üstü %81
- Birmingham – Southampton 1.5 gol üstü %78
- Stoke – Norwich 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Swansea maç tahminleri ve form
- Watford maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 1 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
