Sp Braga – Guimaraes Maç Tahmini
Primeira Liga · 31 Ağustos 2026 22:15 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Sp Braga kazanır (%55) · oran 1.82. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.35). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sp Braga 1.78 – 0.95 Guimaraes
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Sp Braga son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Guimaraes 0.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Sp Braga güç puanında 103 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%56); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sp Braga 1.8 – Guimaraes 0.9; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %52.
Sp Braga – Guimaraes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Sp Braga 3 galibiyet, 3 beraberlik, Guimaraes 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-31 | Primeira Liga | Sp Braga – Guimaraes | 1-0 | Sp Braga kazandı |
| 2026-02-21 | Primeira Liga | Sp Braga – Guimaraes | 3-2 | Sp Braga kazandı |
| 2025-09-20 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Braga | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-16 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Braga | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-09-15 | Primeira Liga | Sp Braga – Guimaraes | 0-2 | Guimaraes kazandı |
| 2024-05-11 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Braga | 2-3 | Sp Braga kazandı |
| 2024-01-06 | Primeira Liga | Sp Braga – Guimaraes | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-02-27 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Braga | 2-1 | Guimaraes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.82 | 3.60 | 4.90 | 1.87 | 1.74 |
| Bet365 | 1.68 | 3.60 | 5.00 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 1.75 | 3.60 | 4.40 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.50 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.50 | 4.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.70 | 3.70 | 4.75 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.50 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sp Braga – Guimaraes maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp braga kazanır ihtimali %55; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Sp Braga 1.78 – 0.95 Guimaraes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Sp Braga – Guimaraes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Sp Braga 3, Guimaraes 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Vallecano 1.5 gol üstü %90
- Osasuna – Getafe 3.5 gol altı %87
- Amedspor – Trabzonspor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Corum 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Castellon 1.5 gol üstü %78
- Aston Villa – Arsenal 1.5 gol üstü %78
- Atalanta – Bologna 1.5 gol üstü %77
- Lecce – Roma 3.5 gol altı %76
İlgili sayfalar
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 31 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
