Benfica – Estoril Maç Tahmini
Primeira Liga · 31 Ağustos 2026 22:15 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Benfica kazanır (%86) · oran 1.19. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Benfica 3.09 – 0.58 Estoril
En olası skorlar
3-0 12%2-0 12%4-0 10%1-0 8%3-1 7%
Neden?
- Form: Benfica son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Estoril 0.4 — Benfica formda önde.
- Güç farkı belirgin: Benfica güç puanında 213 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%84); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Benfica 3.1 – Estoril 0.6; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %50.
Benfica – Estoril geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Benfica 8 galibiyet, 0 beraberlik, Estoril 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-31 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 2-1 | Benfica kazandı |
| 2026-05-16 | Primeira Liga | Estoril – Benfica | 1-3 | Benfica kazandı |
| 2026-01-03 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 3-1 | Benfica kazandı |
| 2025-05-03 | Primeira Liga | Estoril – Benfica | 1-2 | Benfica kazandı |
| 2024-12-23 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 3-0 | Benfica kazandı |
| 2024-03-10 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 3-1 | Benfica kazandı |
| 2023-10-07 | Primeira Liga | Estoril – Benfica | 0-1 | Benfica kazandı |
| 2023-04-23 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 1-0 | Benfica kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.19 | 7.00 | 14.00 | — | — |
| Bet365 | 1.15 | 7.50 | 12.00 | 1.40 | 2.88 |
| Bet&Win | 1.18 | 8.00 | 11.50 | — | — |
| BetVictor | 1.15 | 6.50 | 13.00 | — | — |
| Betfred | 1.14 | 7.00 | 13.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.14 | 7.50 | 15.00 | — | — |
| SkyBet | 1.13 | 6.50 | 11.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Benfica – Estoril maçını kim kazanır?
Modelimize göre benfica kazanır ihtimali %86; beraberlik %11.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Benfica 3.09 – 0.58 Estoril.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %89, 3.5 üst %48.
Benfica – Estoril maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Benfica 8, Estoril 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Vallecano 1.5 gol üstü %90
- Osasuna – Getafe 3.5 gol altı %87
- Amedspor – Trabzonspor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Corum 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Castellon 1.5 gol üstü %78
- Aston Villa – Arsenal 1.5 gol üstü %78
- Atalanta – Bologna 1.5 gol üstü %77
- Lecce – Roma 3.5 gol altı %76
İlgili sayfalar
- Benfica maç tahminleri ve form
- Estoril maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 31 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
