Barcelona – Vallecano Maç Tahmini
La Liga · 31 Ağustos 2026 22:30 · Sonuç 5-2. Tahminimiz: Barcelona kazanır (%86) · oran 1.20. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.12). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Barcelona 3.18 – 0.6 Vallecano
En olası skorlar
3-0 12%2-0 12%4-0 10%3-1 7%1-0 7%
Neden?
- Form: Barcelona son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Vallecano 1.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Barcelona güç puanında 186 puan önde.
- Hücum: Barcelona maç başına 2.51 gol beklentisi (xG) üretiyor, Vallecano 1.60. Savunmada Barcelona 1.09, Vallecano 1.56 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%85); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Barcelona 3.2 – Vallecano 0.6; 2.5 üstü ihtimali %73, karşılıklı gol %50.
Barcelona – Vallecano geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Barcelona 5 galibiyet, 2 beraberlik, Vallecano 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-31 | La Liga | Barcelona – Vallecano | 5-2 | Barcelona kazandı |
| 2026-03-22 | La Liga | Barcelona – Vallecano | 1-0 | Barcelona kazandı |
| 2025-08-31 | La Liga | Vallecano – Barcelona | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-17 | La Liga | Barcelona – Vallecano | 1-0 | Barcelona kazandı |
| 2024-08-27 | La Liga | Vallecano – Barcelona | 1-2 | Barcelona kazandı |
| 2024-05-19 | La Liga | Barcelona – Vallecano | 3-0 | Barcelona kazandı |
| 2023-11-25 | La Liga | Vallecano – Barcelona | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-26 | La Liga | Vallecano – Barcelona | 2-1 | Vallecano kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.19 | 9.20 | 18.50 | 1.38 | 3.40 |
| Bet365 | 1.17 | 8.00 | 13.00 | 1.36 | 3.20 |
| Bet&Win | 1.20 | 7.25 | 13.00 | — | — |
| BetVictor | 1.13 | 7.00 | 15.00 | — | — |
| Betfred | 1.17 | 7.50 | 15.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.14 | 8.00 | 15.00 | — | — |
| SkyBet | 1.14 | 8.00 | 15.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Barcelona – Vallecano maçını kim kazanır?
Modelimize göre barcelona kazanır ihtimali %86; beraberlik %10.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Barcelona 3.18 – 0.6 Vallecano.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %73, alt %27. 1.5 üst %90, 3.5 üst %48.
Barcelona – Vallecano maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Barcelona 5, Vallecano 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Ağustos 2026 günü diğer La Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Estoril 1.5 gol üstü %89
- Amedspor – Trabzonspor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Corum 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Castellon 1.5 gol üstü %78
- Aston Villa – Arsenal 1.5 gol üstü %78
- Atalanta – Bologna 1.5 gol üstü %77
- Lecce – Roma 3.5 gol altı %76
- Burgos – Sociedad B 3.5 gol altı %76
İlgili sayfalar
- Barcelona maç tahminleri ve form
- Vallecano maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 31 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
