Dijon – St Etienne Maç Tahmini
Ligue 2 · 31 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%49) · oran 1.90. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dijon 1.03 – 1.58 St Etienne
En olası skorlar
1-1 13%0-1 11%1-2 9%0-2 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Dijon son 5 maçta ortalama 0.6 puan, St Etienne 2.4 — St Etienne formda önde.
- St Etienne güç puanında hafif önde (93 puan).
- Hücum: Dijon maç başına 0.89 gol beklentisi (xG) üretiyor, St Etienne 1.29. Savunmada Dijon 2.06, St Etienne 2.42 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dijon 1.0 – St Etienne 1.6; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %54.
Dijon – St Etienne geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Dijon 2 galibiyet, 1 beraberlik, St Etienne 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-31 | Ligue 2 | Dijon – St Etienne | 2-3 | St Etienne kazandı |
| 2023-02-11 | Ligue 2 | St Etienne – Dijon | 2-0 | St Etienne kazandı |
| 2022-07-30 | Ligue 2 | Dijon – St Etienne | 2-1 | Dijon kazandı |
| 2021-05-23 | Ligue 1 | St Etienne – Dijon | 0-1 | Dijon kazandı |
| 2020-12-06 | Ligue 1 | Dijon – St Etienne | 0-0 | Beraberlik |
| 2019-08-10 | Ligue 1 | Dijon – St Etienne | 1-2 | St Etienne kazandı |
| 2019-02-22 | Ligue 1 | Dijon – St Etienne | 0-1 | St Etienne kazandı |
| 2018-12-22 | Ligue 1 | St Etienne – Dijon | 3-0 | St Etienne kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.50 | 3.10 | 1.85 | — | — |
| Bet365 | 3.90 | 3.20 | 1.80 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 4.20 | 3.40 | 1.85 | — | — |
| BetVictor | 4.00 | 3.50 | 1.83 | — | — |
| Betfred | 3.75 | 3.50 | 1.83 | — | — |
| Paddy Power | 4.00 | 3.50 | 1.80 | — | — |
| SkyBet | 3.60 | 3.25 | 1.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dijon – St Etienne maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %49; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Dijon 1.03 – 1.58 St Etienne.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Dijon – St Etienne maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Dijon 2, St Etienne 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Vallecano 1.5 gol üstü %90
- Benfica – Estoril 1.5 gol üstü %89
- Osasuna – Getafe 3.5 gol altı %87
- Amedspor – Trabzonspor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Corum 1.5 gol üstü %78
- Celta B – Castellon 1.5 gol üstü %78
- Aston Villa – Arsenal 1.5 gol üstü %78
- Atalanta – Bologna 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Dijon maç tahminleri ve form
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 31 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
