Monza – Udinese Maç Tahmini
Serie A · 29 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Udinese kazanır (%43) · oran 2.50. En olası seçim 3.5 Alt %77 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monza 1.02 – 1.38 Udinese
En olası skorlar
1-1 13%0-1 12%0-0 10%1-2 9%0-2 9%
Neden?
- Form: Monza son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Udinese 1.4 — form dengeli.
- Udinese güç puanında hafif önde (42 puan).
- Hücum: Monza maç başına 1.18 gol beklentisi (xG) üretiyor, Udinese 1.35. Savunmada Monza 1.57, Udinese 1.52 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Monza 1.0 – Udinese 1.4; 2.5 üstü ihtimali %43, karşılıklı gol %53.
Monza – Udinese geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Monza 1 galibiyet, 3 beraberlik, Udinese 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.86 gol, karşılıklı gol oranı %86, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Serie A | Monza – Udinese | 2-3 | Udinese kazandı |
| 2025-05-11 | Serie A | Udinese – Monza | 1-2 | Monza kazandı |
| 2024-12-09 | Serie A | Monza – Udinese | 1-2 | Udinese kazandı |
| 2024-02-03 | Serie A | Udinese – Monza | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-10-29 | Serie A | Monza – Udinese | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-08 | Serie A | Udinese – Monza | 2-2 | Beraberlik |
| 2022-08-26 | Serie A | Monza – Udinese | 1-2 | Udinese kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.35 | 3.25 | 2.50 | 2.38 | 1.70 |
| Bet365 | 3.10 | 3.20 | 2.40 | 2.20 | 1.67 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.20 | 2.35 | — | — |
| BetVictor | 3.10 | 3.13 | 2.38 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.25 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 3.20 | 3.00 | 2.38 | — | — |
| SkyBet | 3.20 | 3.00 | 2.38 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monza – Udinese maçını kim kazanır?
Modelimize göre udinese kazanır ihtimali %43; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Monza 1.02 – 1.38 Udinese.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %43, alt %57. 1.5 üst %69, 3.5 üst %23.
Monza – Udinese maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Monza 1, Udinese 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %86.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Serie A maçları
- Fiorentina – Frosinone 1.5 gol üstü %80
- Monza – Udinese 3.5 gol altı %77
- Sassuolo – Torino 3.5 gol altı %75
- Juventus – Parma Ev sahibi kazanır %83
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Monza maç tahminleri ve form
- Udinese maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
