Guimaraes – Arouca Maç Tahmini
Primeira Liga · 8 Ağustos 2026 20:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Guimaraes kazanır (%48) · oran 1.97. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Guimaraes 1.66 – 1.08 Arouca
En olası skorlar
1-1 12%1-0 10%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Guimaraes son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Arouca 2.0 — Arouca formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Guimaraes 1.7 – Arouca 1.1; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %55.
Guimaraes – Arouca geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Guimaraes 3 galibiyet, 2 beraberlik, Arouca 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Primeira Liga | Guimaraes – Arouca | 0-1 | Arouca kazandı |
| 2026-02-07 | Primeira Liga | Arouca – Guimaraes | 3-2 | Arouca kazandı |
| 2025-08-30 | Primeira Liga | Guimaraes – Arouca | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-01-18 | Primeira Liga | Guimaraes – Arouca | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-08-12 | Primeira Liga | Arouca – Guimaraes | 0-1 | Guimaraes kazandı |
| 2024-05-18 | Primeira Liga | Arouca – Guimaraes | 1-3 | Guimaraes kazandı |
| 2024-01-15 | Primeira Liga | Guimaraes – Arouca | 2-1 | Guimaraes kazandı |
| 2023-03-11 | Primeira Liga | Guimaraes – Arouca | 0-2 | Arouca kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.97 | 3.80 | 4.10 | 1.94 | 2.00 |
| Bet365 | 1.86 | 3.40 | 4.00 | 1.95 | 1.90 |
| Bet&Win | 1.87 | 3.50 | 3.90 | — | — |
| BetVictor | 1.87 | 3.40 | 3.75 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.50 | 3.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.95 | 3.50 | 3.80 | — | — |
| SkyBet | 1.91 | 3.40 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Guimaraes – Arouca maçını kim kazanır?
Modelimize göre guimaraes kazanır ihtimali %48; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Guimaraes 1.66 – 1.08 Arouca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Guimaraes – Arouca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Guimaraes 3, Arouca 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Maritimo – Casa Pia 3.5 gol altı %80
- Guimaraes – Arouca 1.5 gol üstü %75
- Estrela – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Arouca maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
