Standard – Cercle Brugge Maç Tahmini
Pro League · 8 Ağustos 2026 19:15 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Standard kazanır (%37) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Standard 1.42 – 1.3 Cercle Brugge
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%1-2 8%
Neden?
- Form: Standard son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Cercle Brugge 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Standard 1.4 – Cercle Brugge 1.3; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %56.
Standard – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Standard 2 galibiyet, 4 beraberlik, Cercle Brugge 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Pro League | Standard – Cercle Brugge | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-12-06 | Pro League | Cercle Brugge – Standard | 1-2 | Standard kazandı |
| 2025-08-23 | Pro League | Standard – Cercle Brugge | 0-3 | Cercle Brugge kazandı |
| 2025-02-01 | Pro League | Cercle Brugge – Standard | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-23 | Pro League | Standard – Cercle Brugge | 1-0 | Standard kazandı |
| 2024-01-26 | Pro League | Cercle Brugge – Standard | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-19 | Pro League | Standard – Cercle Brugge | 0-1 | Cercle Brugge kazandı |
| 2023-02-04 | Pro League | Cercle Brugge – Standard | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.50 | 3.50 | 2.90 | 1.99 | 1.85 |
| Bet365 | 2.20 | 3.50 | 2.80 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.40 | 2.87 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.25 | 2.80 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.30 | 2.80 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.30 | 2.75 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.25 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Standard – Cercle Brugge maçını kim kazanır?
Modelimize göre standard kazanır ihtimali %37; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Standard 1.42 – 1.3 Cercle Brugge.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Standard – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Standard 2, Cercle Brugge 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Standard – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %75
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Westerlo – St. Gilloise 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
- Magdeburg – Braunschweig 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Standard maç tahminleri ve form
- Cercle Brugge maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
