Estoril – Famalicao Maç Tahmini
Primeira Liga · 7 Ağustos 2026 22:15 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Famalicao kazanır (%41) · oran 2.48. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estoril 1.18 – 1.42 Famalicao
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%1-0 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Estoril son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Famalicao 1.8 — Famalicao formda önde.
- Famalicao güç puanında hafif önde (57 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Estoril 1.2 – Famalicao 1.4; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %54.
Estoril – Famalicao geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Estoril 2 galibiyet, 2 beraberlik, Famalicao 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-07 | Primeira Liga | Estoril – Famalicao | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-04-26 | Primeira Liga | Estoril – Famalicao | 0-1 | Famalicao kazandı |
| 2025-12-14 | Primeira Liga | Famalicao – Estoril | 4-0 | Famalicao kazandı |
| 2025-04-12 | Primeira Liga | Famalicao – Estoril | 3-0 | Famalicao kazandı |
| 2024-12-01 | Primeira Liga | Estoril – Famalicao | 2-1 | Estoril kazandı |
| 2024-04-28 | Primeira Liga | Estoril – Famalicao | 1-0 | Estoril kazandı |
| 2023-12-17 | Primeira Liga | Famalicao – Estoril | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-01-29 | Primeira Liga | Famalicao – Estoril | 1-0 | Famalicao kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.15 | 3.40 | 2.48 | 2.04 | 1.93 |
| Bet365 | 2.75 | 3.30 | 2.40 | 1.93 | 1.93 |
| Bet&Win | 2.95 | 3.25 | 2.30 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.25 | 2.30 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.25 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 2.88 | 3.30 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.80 | 3.50 | 2.38 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estoril – Famalicao maçını kim kazanır?
Modelimize göre famalicao kazanır ihtimali %41; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Estoril 1.18 – 1.42 Famalicao.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %71, 3.5 üst %26.
Estoril – Famalicao maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Estoril 2, Famalicao 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
7 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Club Brugge – Kortrijk 1.5 gol üstü %90
- Bochum – Hertha 1.5 gol üstü %80
- Cambuur – Excelsior 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Estoril maç tahminleri ve form
- Famalicao maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 7 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
