Club Brugge – Kortrijk Maç Tahmini
Pro League · 7 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%81) · oran 1.27. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.13). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Club Brugge 3.01 – 0.77 Kortrijk
En olası skorlar
3-0 10%2-0 10%3-1 8%2-1 8%4-0 8%
Neden?
- Form: Club Brugge son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Kortrijk 2.0 — Club Brugge formda önde.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 220 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%80); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Club Brugge 3.0 – Kortrijk 0.8; 2.5 üstü ihtimali %73, karşılıklı gol %55.
Club Brugge – Kortrijk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Club Brugge 4 galibiyet, 2 beraberlik, Kortrijk 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-07 | Pro League | Club Brugge – Kortrijk | 3-0 | Club Brugge kazandı |
| 2025-01-25 | Pro League | Club Brugge – Kortrijk | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-14 | Pro League | Kortrijk – Club Brugge | 0-3 | Club Brugge kazandı |
| 2024-01-30 | Pro League | Club Brugge – Kortrijk | 3-3 | Beraberlik |
| 2023-10-21 | Pro League | Kortrijk – Club Brugge | 1-0 | Kortrijk kazandı |
| 2023-03-18 | Pro League | Kortrijk – Club Brugge | 1-0 | Kortrijk kazandı |
| 2022-08-21 | Pro League | Club Brugge – Kortrijk | 2-1 | Club Brugge kazandı |
| 2022-01-30 | Pro League | Kortrijk – Club Brugge | 0-1 | Club Brugge kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.27 | 7.20 | 13.50 | 1.43 | 3.20 |
| Bet365 | 1.22 | 6.00 | 10.00 | 1.36 | 3.10 |
| Bet&Win | 1.25 | 6.50 | 10.00 | — | — |
| BetVictor | 1.20 | 6.50 | 11.50 | — | — |
| Betfred | 1.20 | 6.00 | 11.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.17 | 6.00 | 10.00 | — | — |
| SkyBet | 1.20 | 5.75 | 9.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Club Brugge – Kortrijk maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %81; beraberlik %14.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Club Brugge 3.01 – 0.77 Kortrijk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %73, alt %27. 1.5 üst %90, 3.5 üst %50.
Club Brugge – Kortrijk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Club Brugge 4, Kortrijk 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
7 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bochum – Hertha 1.5 gol üstü %80
- Cambuur – Excelsior 1.5 gol üstü %80
- Estoril – Famalicao 3.5 gol altı %74
İlgili sayfalar
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- Kortrijk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 7 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
