Cambuur – Excelsior Maç Tahmini
Eredivisie · 7 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Excelsior kazanır (%39) · oran 2.78. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cambuur 1.35 – 1.52 Excelsior
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Cambuur son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Excelsior 2.2 — Excelsior formda önde.
- Excelsior güç puanında hafif önde (75 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%39), sitelerinki ev sahibi (%38).
- Gol beklentisi: Cambuur 1.4 – Excelsior 1.5; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %58.
Cambuur – Excelsior geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Cambuur 1 galibiyet, 2 beraberlik, Excelsior 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.14 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-07 | Eredivisie | Cambuur – Excelsior | 0-4 | Excelsior kazandı |
| 2023-03-19 | Eredivisie | Excelsior – Cambuur | 4-1 | Excelsior kazandı |
| 2022-08-06 | Eredivisie | Cambuur – Excelsior | 0-2 | Excelsior kazandı |
| 2016-05-08 | Eredivisie | Cambuur – Excelsior | 0-2 | Excelsior kazandı |
| 2015-12-20 | Eredivisie | Excelsior – Cambuur | 1-4 | Cambuur kazandı |
| 2015-04-17 | Eredivisie | Cambuur – Excelsior | 1-1 | Beraberlik |
| 2014-09-28 | Eredivisie | Excelsior – Cambuur | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.64 | 3.70 | 2.78 | 1.80 | 2.22 |
| Bet365 | 2.60 | 3.40 | 2.70 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 2.50 | 3.50 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.50 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.50 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.50 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.40 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cambuur – Excelsior maçını kim kazanır?
Modelimize göre excelsior kazanır ihtimali %39; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Cambuur 1.35 – 1.52 Excelsior.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %80, 3.5 üst %32.
Cambuur – Excelsior maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Cambuur 1, Excelsior 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
7 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Club Brugge – Kortrijk 1.5 gol üstü %90
- Bochum – Hertha 1.5 gol üstü %80
- Estoril – Famalicao 3.5 gol altı %74
İlgili sayfalar
- Cambuur maç tahminleri ve form
- Excelsior maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 7 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
