Chelsea – Tottenham Maç Tahmini
Premier League · 19 Mayıs 2026 22:15 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Chelsea kazanır (%50) · oran 1.99. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Chelsea 1.8 – 1.2 Tottenham
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%1-0 8%2-0 8%1-2 6%
Neden?
- Form: Chelsea son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Tottenham 1.6 — Tottenham formda önde.
- Chelsea güç puanında hafif önde (74 puan).
- Hücum: Chelsea maç başına 1.73 gol beklentisi (xG) üretiyor, Tottenham 1.26. Savunmada Chelsea 1.52, Tottenham 1.55 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Chelsea 1.8 – Tottenham 1.2; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %59.
Chelsea – Tottenham geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Chelsea 6 galibiyet, 0 beraberlik, Tottenham 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-24 | Premier League | Chelsea – Tottenham | 0-2 | Tottenham kazandı |
| 2026-05-19 | Premier League | Chelsea – Tottenham | 2-1 | Chelsea kazandı |
| 2025-11-01 | Premier League | Tottenham – Chelsea | 0-1 | Chelsea kazandı |
| 2025-04-03 | Premier League | Chelsea – Tottenham | 1-0 | Chelsea kazandı |
| 2024-12-08 | Premier League | Tottenham – Chelsea | 3-4 | Chelsea kazandı |
| 2024-05-02 | Premier League | Chelsea – Tottenham | 2-0 | Chelsea kazandı |
| 2023-11-06 | Premier League | Tottenham – Chelsea | 1-4 | Chelsea kazandı |
| 2023-02-26 | Premier League | Tottenham – Chelsea | 2-0 | Tottenham kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.99 | 3.85 | 4.10 | 1.79 | 2.24 |
| Bet365 | 1.91 | 3.70 | 3.90 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.90 | 3.60 | 3.80 | — | — |
| BetVictor | 1.91 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| Betfred | 1.91 | 3.75 | 3.75 | — | — |
| Ladbrokes | 1.91 | 3.60 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Chelsea – Tottenham maçını kim kazanır?
Modelimize göre chelsea kazanır ihtimali %50; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Chelsea 1.8 – 1.2 Tottenham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.
Chelsea – Tottenham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Chelsea 6, Tottenham 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Charleroi – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %81
- Westerlo – Standard 1.5 gol üstü %81
- Genk – Antwerp 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Chelsea maç tahminleri ve form
- Tottenham maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 19 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
