Charleroi – Oud-Heverlee Leuven Maç Tahmini
Pro League · 19 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%54) · oran 1.89. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charleroi 1.94 – 1.2 Oud-Heverlee Leuven
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 8%1-0 8%3-1 6%
Neden?
- Form: Charleroi son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Oud-Heverlee Leuven 0.8 — Charleroi formda önde.
- Charleroi güç puanında hafif önde (59 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Charleroi 1.9 – Oud-Heverlee Leuven 1.2; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %62.
Charleroi – Oud-Heverlee Leuven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charleroi 3 galibiyet, 3 beraberlik, Oud-Heverlee Leuven 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 3-1 | Charleroi kazandı |
| 2026-05-19 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-04-25 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 0-2 | Charleroi kazandı |
| 2026-03-14 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 0-2 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-07-27 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-05-24 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 2-1 | Charleroi kazandı |
| 2025-03-28 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-12-14 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 1-0 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.89 | 4.00 | 4.10 | 1.65 | 2.50 |
| Bet365 | 1.85 | 4.00 | 3.70 | 1.57 | 2.35 |
| Bet&Win | 1.83 | 3.90 | 3.90 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.80 | 3.70 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.83 | 3.80 | 3.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charleroi – Oud-Heverlee Leuven maçını kim kazanır?
Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %54; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Charleroi 1.94 – 1.2 Oud-Heverlee Leuven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %81, 3.5 üst %37.
Charleroi – Oud-Heverlee Leuven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charleroi 3, Oud-Heverlee Leuven 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Charleroi – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %81
- Genk – Antwerp 1.5 gol üstü %81
- Westerlo – Standard 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
İlgili sayfalar
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 19 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
