BankoZeka

Genk – Antwerp Maç Tahmini

Pro League · 19 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Genk kazanır (%63) · oran 1.59. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Genk63% 1.59
Beraberlik22% 4.50
Antwerp16% 6.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var56% ~1.87
Karşılıklı gol yok44% ~2.15

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü81% ~1.24
2.5 gol üstü59% 1.75
3.5 gol üstü34% ~2.86

Gol beklentisi: Genk 2.1 – 0.97 Antwerp

En olası skorlar

2-0 10%1-1 10%2-1 10%1-0 9%3-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Genk – Antwerp geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Genk 1 galibiyet, 5 beraberlik, Antwerp 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-22Pro LeagueAntwerp – Genk4-4Beraberlik
2026-05-19Pro LeagueGenk – Antwerp0-0Beraberlik
2026-04-03Pro LeagueAntwerp – Genk1-2Genk kazandı
2025-12-07Pro LeagueAntwerp – Genk3-0Antwerp kazandı
2025-08-03Pro LeagueGenk – Antwerp1-1Beraberlik
2025-04-27Pro LeagueGenk – Antwerp0-1Antwerp kazandı
2025-04-23Pro LeagueAntwerp – Genk1-1Beraberlik
2024-12-26Pro LeagueAntwerp – Genk2-2Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.594.506.001.752.28
Bet3651.554.205.501.672.15
Bet&Win1.584.335.25——
BetVictor1.534.205.50——
Betfred1.534.005.50——
Ladbrokes1.574.205.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Genk

10.31 DMechelen1-0 M
10.25 EStandard2-1 G
10.10 EKortrijk3-0 G
09.20 DClub Brugge3-0 M
09.13 EGent1-1 B

Antwerp

11.01 DCercle Brugge2-1 M
10.24 ECharleroi3-0 G
10.11 DWesterlo5-1 M
09.20 ESt. Gilloise0-2 M
09.13 DClub Brugge3-1 M

Sık sorulanlar

Genk – Antwerp maçını kim kazanır?

Modelimize göre genk kazanır ihtimali %63; beraberlik %22.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Genk 2.1 – 0.97 Antwerp.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.

Genk – Antwerp maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Genk 1, Antwerp 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

19 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: