Inter – Verona Maç Tahmini
Serie A · 17 Mayıs 2026 16:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Inter kazanır (%82) · oran 1.22. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Inter 2.77 – 0.62 Verona
En olası skorlar
2-0 13%3-0 12%1-0 9%4-0 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Inter son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Verona 0.4 — Inter formda önde.
- Güç farkı belirgin: Inter güç puanında 366 puan önde.
- Hücum: Inter maç başına 2.08 gol beklentisi (xG) üretiyor, Verona 0.83. Savunmada Inter 1.05, Verona 1.33 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%83); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Inter 2.8 – Verona 0.6; 2.5 üstü ihtimali %66, karşılıklı gol %45.
Inter – Verona geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Inter 6 galibiyet, 2 beraberlik, Verona 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | Serie A | Inter – Verona | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-02 | Serie A | Verona – Inter | 1-2 | Inter kazandı |
| 2025-05-03 | Serie A | Inter – Verona | 1-0 | Inter kazandı |
| 2024-11-23 | Serie A | Verona – Inter | 0-5 | Inter kazandı |
| 2024-05-26 | Serie A | Verona – Inter | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-01-06 | Serie A | Inter – Verona | 2-1 | Inter kazandı |
| 2023-05-03 | Serie A | Verona – Inter | 0-6 | Inter kazandı |
| 2023-01-14 | Serie A | Inter – Verona | 1-0 | Inter kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.22 | 8.20 | 15.50 | 1.54 | 2.74 |
| Bet365 | 1.20 | 8.00 | 9.00 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 1.21 | 7.00 | 12.00 | — | — |
| BetVictor | 1.17 | 6.50 | 15.00 | — | — |
| Betfred | 1.18 | 7.00 | 13.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.20 | 7.00 | 12.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Inter – Verona maçını kim kazanır?
Modelimize göre inter kazanır ihtimali %82; beraberlik %12.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %55. Gol beklentisi Inter 2.77 – 0.62 Verona.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %66, alt %34. 1.5 üst %86, 3.5 üst %41.
Inter – Verona maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Inter 6, Verona 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Serie A maçları
- Como – Parma 1.5 gol üstü %82
- Genoa – Milan 1.5 gol üstü %75
- Juventus – Fiorentina 1.5 gol üstü %83
- Pisa – Napoli 1.5 gol üstü %76
- Roma – Lazio 1.5 gol üstü %75
- Inter – Verona 1.5 gol üstü %86
- Atalanta – Bologna 1.5 gol üstü %83
- Cagliari – Torino 3.5 gol altı %79
- Sassuolo – Lecce 1.5 gol üstü %74
- Udinese – Cremonese 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Inter maç tahminleri ve form
- Verona maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
