Newcastle – West Ham Maç Tahmini
Premier League · 17 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Newcastle kazanır (%44) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Newcastle 1.91 – 1.64 West Ham
En olası skorlar
1-1 9%2-1 9%1-2 7%2-2 7%3-1 5%
Neden?
- Form: Newcastle son 5 maçta ortalama 0.8 puan, West Ham 1.4 — form dengeli.
- Newcastle güç puanında hafif önde (69 puan).
- Hücum: Newcastle maç başına 1.67 gol beklentisi (xG) üretiyor, West Ham 1.35. Savunmada Newcastle 1.88, West Ham 1.53 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Newcastle 1.9 – West Ham 1.6; 2.5 üstü ihtimali %69, karşılıklı gol %68.
Newcastle – West Ham geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Newcastle 4 galibiyet, 2 beraberlik, West Ham 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | Premier League | Newcastle – West Ham | 3-1 | Newcastle kazandı |
| 2025-11-02 | Premier League | West Ham – Newcastle | 3-1 | West Ham kazandı |
| 2025-03-10 | Premier League | West Ham – Newcastle | 0-1 | Newcastle kazandı |
| 2024-11-25 | Premier League | Newcastle – West Ham | 0-2 | West Ham kazandı |
| 2024-03-30 | Premier League | Newcastle – West Ham | 4-3 | Newcastle kazandı |
| 2023-10-08 | Premier League | West Ham – Newcastle | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-04-05 | Premier League | West Ham – Newcastle | 1-5 | Newcastle kazandı |
| 2023-02-04 | Premier League | Newcastle – West Ham | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.20 | 3.95 | 3.35 | 1.54 | 2.78 |
| Bet365 | 2.10 | 3.80 | 3.20 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.80 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.80 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 4.00 | 3.10 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.80 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Newcastle – West Ham maçını kim kazanır?
Modelimize göre newcastle kazanır ihtimali %44; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %68. Gol beklentisi Newcastle 1.91 – 1.64 West Ham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %69, alt %31. 1.5 üst %86, 3.5 üst %47.
Newcastle – West Ham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Newcastle 4, West Ham 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
- Man United – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %83
- Brentford – Crystal Palace 1.5 gol üstü %81
- Everton – Sunderland 1.5 gol üstü %76
- Leeds – Brighton 1.5 gol üstü %81
- Wolves – Fulham 1.5 gol üstü %81
- Newcastle – West Ham 1.5 gol üstü %86
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Newcastle maç tahminleri ve form
- West Ham maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
