BankoZeka

Man United – Nott'm Forest Maç Tahmini

Premier League · 17 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Man United kazanır (%61) · oran 1.65. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Man United61% 1.65
Beraberlik22% 4.60
Nott'm Forest18% 5.60

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.74
Karşılıklı gol yok41% ~2.34

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü83% ~1.21
2.5 gol üstü61% 1.64
3.5 gol üstü38% ~2.61

Gol beklentisi: Man United 2.1 – 1.06 Nott'm Forest

En olası skorlar

2-1 10%1-1 10%2-0 9%1-0 8%3-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Man United – Nott'm Forest geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Man United 4 galibiyet, 1 beraberlik, Nott'm Forest 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-17Premier LeagueMan United – Nott'm Forest3-2Man United kazandı
2025-11-01Premier LeagueNott'm Forest – Man United2-2Beraberlik
2025-04-01Premier LeagueNott'm Forest – Man United1-0Nott'm Forest kazandı
2024-12-07Premier LeagueMan United – Nott'm Forest2-3Nott'm Forest kazandı
2023-12-30Premier LeagueNott'm Forest – Man United2-1Nott'm Forest kazandı
2023-08-26Premier LeagueMan United – Nott'm Forest3-2Man United kazandı
2023-04-16Premier LeagueNott'm Forest – Man United0-2Man United kazandı
2022-12-27Premier LeagueMan United – Nott'm Forest3-0Man United kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.654.605.601.642.48
Bet3651.604.205.251.622.30
Bet&Win1.604.205.00——
BetVictor1.574.205.00——
Betfred1.604.335.00——
Ladbrokes1.604.205.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Man United

10.31 DChelsea2-0 M
10.25 EBournemouth0-3 M
10.18 DLeeds1-1 B
10.10 ETottenham1-1 B
09.20 DFulham1-1 B

Nott'm Forest

10.31 DBrentford2-0 M
10.23 DIpswich1-1 B
10.18 EArsenal0-1 M
10.11 DCrystal Palace3-1 M
09.19 ECoventry0-1 M

Sık sorulanlar

Man United – Nott'm Forest maçını kim kazanır?

Modelimize göre man united kazanır ihtimali %61; beraberlik %22.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Man United 2.1 – 1.06 Nott'm Forest.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.

Man United – Nott'm Forest maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Man United 4, Nott'm Forest 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

17 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: