Club Brugge – St. Gilloise Maç Tahmini
Pro League · 17 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 5-0. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%46) · oran 2.12. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Club Brugge 1.63 – 1.19 St. Gilloise
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 9%2-0 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Club Brugge son 5 maçta ortalama 2.4 puan, St. Gilloise 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Club Brugge 1.6 – St. Gilloise 1.2; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %58.
Club Brugge – St. Gilloise geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Club Brugge 2 galibiyet, 3 beraberlik, St. Gilloise 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | Pro League | Club Brugge – St. Gilloise | 5-0 | Club Brugge kazandı |
| 2026-04-19 | Pro League | St. Gilloise – Club Brugge | 2-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2026-02-01 | Pro League | St. Gilloise – Club Brugge | 1-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-10-05 | Pro League | Club Brugge – St. Gilloise | 1-0 | Club Brugge kazandı |
| 2025-04-27 | Pro League | St. Gilloise – Club Brugge | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-04-24 | Pro League | Club Brugge – St. Gilloise | 0-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-12-22 | Pro League | St. Gilloise – Club Brugge | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-10-06 | Pro League | Club Brugge – St. Gilloise | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.12 | 3.75 | 3.45 | 1.86 | 2.02 |
| Bet365 | 2.05 | 3.50 | 3.10 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.60 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| Ladbrokes | 2.10 | 3.60 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Club Brugge – St. Gilloise maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %46; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Club Brugge 1.63 – 1.19 St. Gilloise.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %29.
Club Brugge – St. Gilloise maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Club Brugge 2, St. Gilloise 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- St. Gilloise maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
