BankoZeka

Anderlecht – Mechelen Maç Tahmini

Pro League · 17 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%53) · oran 1.89. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Anderlecht53% 1.89
Beraberlik24% 4.00
Mechelen23% 4.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.70
Karşılıklı gol yok42% ~2.42

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü80% ~1.24
2.5 gol üstü56% 1.67
3.5 gol üstü34% ~2.80

Gol beklentisi: Anderlecht 1.81 – 1.12 Mechelen

En olası skorlar

1-1 11%2-1 10%1-0 9%2-0 9%1-2 6%

Neden?

REKLAM
reklam

Anderlecht – Mechelen geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Anderlecht 5 galibiyet, 2 beraberlik, Mechelen 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-11Pro LeagueMechelen – Anderlecht0-1Anderlecht kazandı
2026-05-17Pro LeagueAnderlecht – Mechelen2-2Beraberlik
2026-04-18Pro LeagueMechelen – Anderlecht1-2Anderlecht kazandı
2026-03-15Pro LeagueMechelen – Anderlecht1-0Mechelen kazandı
2025-11-01Pro LeagueAnderlecht – Mechelen3-1Anderlecht kazandı
2025-01-26Pro LeagueAnderlecht – Mechelen4-1Anderlecht kazandı
2024-08-17Pro LeagueMechelen – Anderlecht1-3Anderlecht kazandı
2024-02-01Pro LeagueMechelen – Anderlecht2-2Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.893.804.001.572.22
Bet3651.833.603.751.672.15
Bet&Win1.873.803.80——
BetVictor1.803.703.80——
Betfred1.803.753.75——
Ladbrokes1.853.803.80——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Mechelen

11.04 DKortrijk1-3 G
10.31 EGenk1-0 G
10.11 ESt Truiden4-3 G
09.19 DLommel SK0-0 B
09.11 EAnderlecht0-1 M

Sık sorulanlar

Anderlecht – Mechelen maçını kim kazanır?

Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %53; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Anderlecht 1.81 – 1.12 Mechelen.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.

Anderlecht – Mechelen maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Anderlecht 5, Mechelen 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

17 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: