Ath Madrid – Celta Maç Tahmini
La Liga · 9 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Ath Madrid kazanır (%45) · oran 2.22. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Ath Madrid 1.65 – 1.24 Celta
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 9%2-0 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Ath Madrid son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Celta 1.2 — form dengeli.
- Ath Madrid güç puanında hafif önde (96 puan).
- Hücum: Ath Madrid maç başına 1.64 gol beklentisi (xG) üretiyor, Celta 1.48. Savunmada Ath Madrid 1.59, Celta 1.48 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Ath Madrid 1.6 – Celta 1.2; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %61.
Ath Madrid – Celta geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Ath Madrid 5 galibiyet, 2 beraberlik, Celta 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-09 | La Liga | Ath Madrid – Celta | 0-1 | Celta kazandı |
| 2025-10-05 | La Liga | Celta – Ath Madrid | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-15 | La Liga | Ath Madrid – Celta | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-26 | La Liga | Celta – Ath Madrid | 0-1 | Ath Madrid kazandı |
| 2024-05-12 | La Liga | Ath Madrid – Celta | 1-0 | Ath Madrid kazandı |
| 2023-10-21 | La Liga | Celta – Ath Madrid | 0-3 | Ath Madrid kazandı |
| 2023-02-12 | La Liga | Celta – Ath Madrid | 0-1 | Ath Madrid kazandı |
| 2022-09-10 | La Liga | Ath Madrid – Celta | 4-1 | Ath Madrid kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.22 | 3.60 | 3.60 | 1.77 | 2.28 |
| Bet365 | 2.05 | 3.50 | 3.50 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.60 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 2.10 | 3.70 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.60 | 3.25 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.50 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Ath Madrid – Celta maçını kim kazanır?
Modelimize göre ath madrid kazanır ihtimali %45; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Ath Madrid 1.65 – 1.24 Celta.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Ath Madrid – Celta maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Ath Madrid 5, Celta 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Elche – Alaves 1.5 gol üstü %78
- Sevilla – Espanol 3.5 gol altı %79
- Ath Madrid – Celta 1.5 gol üstü %79
- Sociedad – Betis 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Ath Madrid maç tahminleri ve form
- Celta maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
