Augsburg – M'gladbach Maç Tahmini
Bundesliga · 9 Mayıs 2026 16:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Augsburg kazanır (%41) · oran 2.14. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Augsburg 1.7 – 1.47 M'gladbach
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-2 8%1-0 7%2-2 7%
Neden?
- Form: Augsburg son 5 maçta ortalama 1.8 puan, M'gladbach 1.2 — Augsburg formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Augsburg maç başına 1.93 gol beklentisi (xG) üretiyor, M'gladbach 1.38. Savunmada Augsburg 1.91, M'gladbach 1.56 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Augsburg 1.7 – M'gladbach 1.5; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %64.
Augsburg – M'gladbach geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Augsburg 5 galibiyet, 1 beraberlik, M'gladbach 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-09 | Bundesliga | Augsburg – M'gladbach | 3-1 | Augsburg kazandı |
| 2026-01-11 | Bundesliga | M'gladbach – Augsburg | 4-0 | M'gladbach kazandı |
| 2025-02-22 | Bundesliga | M'gladbach – Augsburg | 0-3 | Augsburg kazandı |
| 2024-10-04 | Bundesliga | Augsburg – M'gladbach | 2-1 | Augsburg kazandı |
| 2024-01-21 | Bundesliga | M'gladbach – Augsburg | 1-2 | Augsburg kazandı |
| 2023-08-19 | Bundesliga | Augsburg – M'gladbach | 4-4 | Beraberlik |
| 2023-05-27 | Bundesliga | M'gladbach – Augsburg | 2-0 | M'gladbach kazandı |
| 2023-01-25 | Bundesliga | Augsburg – M'gladbach | 1-0 | Augsburg kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.14 | 3.85 | 3.55 | 1.65 | 2.46 |
| Bet365 | 2.05 | 3.75 | 3.30 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.70 | 3.25 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.60 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.75 | 3.10 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.70 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Augsburg – M'gladbach maçını kim kazanır?
Modelimize göre augsburg kazanır ihtimali %41; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Augsburg 1.7 – 1.47 M'gladbach.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %43.
Augsburg – M'gladbach maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Augsburg 5, M'gladbach 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Bundesliga maçları
- Augsburg – M'gladbach 1.5 gol üstü %83
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- RB Leipzig – St Pauli 1.5 gol üstü %86
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
Günün en güçlü tahminleri
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
- Fulham – Bournemouth 1.5 gol üstü %86
- Bochum – Hannover 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Augsburg maç tahminleri ve form
- M'gladbach maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
