BankoZeka

RAAL La Louviere – Cercle Brugge Maç Tahmini

Pro League · 9 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 4-1. Tahminimiz: Cercle Brugge kazanır (%43) · oran 2.22. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

RAAL La Louviere32% 3.20
Beraberlik25% 3.60
Cercle Brugge43% 2.22

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.70
Karşılıklı gol yok42% ~2.42

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.26
2.5 gol üstü55% 1.73
3.5 gol üstü30% ~3.02

Gol beklentisi: RAAL La Louviere 1.31 – 1.56 Cercle Brugge

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%0-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

RAAL La Louviere – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)

Son 5 karşılaşma: RAAL La Louviere 3 galibiyet, 0 beraberlik, Cercle Brugge 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.2 gol, karşılıklı gol oranı %60, 2.5 üst %80.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-11-07Pro LeagueRAAL La Louviere – Cercle Brugge0-1Cercle Brugge kazandı
2026-05-09Pro LeagueRAAL La Louviere – Cercle Brugge4-1RAAL La Louviere kazandı
2026-04-11Pro LeagueCercle Brugge – RAAL La Louviere3-0Cercle Brugge kazandı
2026-03-15Pro LeagueCercle Brugge – RAAL La Louviere1-3RAAL La Louviere kazandı
2025-11-02Pro LeagueRAAL La Louviere – Cercle Brugge2-1RAAL La Louviere kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.3.153.552.221.712.14
Bet3653.103.302.151.732.08
Bet&Win3.203.602.15——
BetVictor3.003.402.15——
Betfred3.003.502.15——
Ladbrokes3.103.602.15——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

RAAL La Louviere

11.07 ECercle Brugge0-1 M
11.01 DCharleroi5-2 M
10.24 EWaregem3-0 G
10.10 EClub Brugge1-4 M
09.19 DOud-Heverlee Leuven2-0 M

Cercle Brugge

11.07 DRAAL La Louviere0-1 G
11.01 EAntwerp2-1 G
10.25 DSt. Gilloise5-2 M
10.10 EAnderlecht1-2 M
09.19 DCharleroi3-2 M

Sık sorulanlar

RAAL La Louviere – Cercle Brugge maçını kim kazanır?

Modelimize göre cercle brugge kazanır ihtimali %43; beraberlik %25.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi RAAL La Louviere 1.31 – 1.56 Cercle Brugge.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %30.

RAAL La Louviere – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 5 karşılaşmada RAAL La Louviere 3, Cercle Brugge 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.2 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %60.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

9 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: