BankoZeka

Hearts – Rangers Maç Tahmini

Premiership · 4 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Rangers kazanır (%37) · oran 2.45. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Hearts35% 2.75
Beraberlik28% 3.60
Rangers37% 2.45

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.70
Karşılıklı gol yok41% ~2.42

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü80% ~1.27
2.5 gol üstü56% 1.73
3.5 gol üstü33% ~3.07

Gol beklentisi: Hearts 1.43 – 1.48 Rangers

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Hearts – Rangers geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Hearts 3 galibiyet, 2 beraberlik, Rangers 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-28PremiershipHearts – Rangers2-2Beraberlik
2026-05-04PremiershipHearts – Rangers2-1Hearts kazandı
2026-02-15PremiershipRangers – Hearts4-2Rangers kazandı
2025-12-21PremiershipHearts – Rangers2-1Hearts kazandı
2025-09-13PremiershipRangers – Hearts0-2Hearts kazandı
2025-02-16PremiershipHearts – Rangers1-3Rangers kazandı
2024-11-10PremiershipRangers – Hearts1-0Rangers kazandı
2024-08-03PremiershipHearts – Rangers0-0Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3652.653.602.401.732.10
Bet&Win2.703.502.37——
BetVictor2.703.402.38——
Betfred2.753.602.40——
Ladbrokes2.703.602.40——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Hearts

10.28 ERangers2-2 B
10.25 DMotherwell0-2 G
10.18 DCeltic7-1 M
10.10 ESt Mirren5-0 G
09.19 DKilmarnock1-1 B

Rangers

11.07 DSt Mirren0-2 G
10.28 DHearts2-2 B
10.24 ESt Johnstone4-0 G
10.17 DDundee2-2 B
10.10 EKilmarnock3-1 G

Sık sorulanlar

Hearts – Rangers maçını kim kazanır?

Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %37; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Hearts 1.43 – 1.48 Rangers.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %33.

Hearts – Rangers maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Hearts 3, Rangers 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

4 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: