Sp Lisbon – Guimaraes Maç Tahmini
Primeira Liga · 4 Mayıs 2026 22:15 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: Sp Lisbon kazanır (%81) · oran 1.30. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sp Lisbon 2.77 – 0.7 Guimaraes
En olası skorlar
2-0 12%3-0 11%2-1 8%1-0 8%3-1 8%
Neden?
- Form: Sp Lisbon son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Guimaraes 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Sp Lisbon güç puanında 225 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%78); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sp Lisbon 2.8 – Guimaraes 0.7; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %51.
Sp Lisbon – Guimaraes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Sp Lisbon 6 galibiyet, 1 beraberlik, Guimaraes 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 3-2 | Sp Lisbon kazandı |
| 2026-05-04 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 5-1 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-12-23 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 1-4 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-05-17 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 2-0 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-01-03 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 4-4 | Beraberlik |
| 2024-04-21 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 3-0 | Sp Lisbon kazandı |
| 2023-12-09 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 3-2 | Guimaraes kazandı |
| 2023-04-24 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 0-2 | Sp Lisbon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.25 | 5.50 | 10.00 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 1.29 | 5.75 | 8.75 | — | — |
| BetVictor | 1.25 | 5.50 | 9.00 | — | — |
| Betfred | 1.25 | 5.50 | 9.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.30 | 5.75 | 9.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sp Lisbon – Guimaraes maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp lisbon kazanır ihtimali %81; beraberlik %12.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Sp Lisbon 2.77 – 0.7 Guimaraes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %86, 3.5 üst %43.
Sp Lisbon – Guimaraes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Sp Lisbon 6, Guimaraes 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
4 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Almeria – Mirandes 1.5 gol üstü %85
- Everton – Man City 1.5 gol üstü %82
- Chelsea – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %81
- Hearts – Rangers 1.5 gol üstü %80
- Roma – Fiorentina 1.5 gol üstü %77
- Cremonese – Lazio 3.5 gol altı %76
- Sevilla – Sociedad 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Sp Lisbon maç tahminleri ve form
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 4 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
