Chelsea – Nott'm Forest Maç Tahmini
Premier League · 4 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Chelsea kazanır (%57) · oran 1.71. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Chelsea 1.94 – 1.02 Nott'm Forest
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 10%1-0 9%3-1 6%
Neden?
- Form: Chelsea son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Nott'm Forest 2.2 — Nott'm Forest formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Chelsea maç başına 1.83 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nott'm Forest 1.29. Savunmada Chelsea 1.54, Nott'm Forest 1.46 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Chelsea 1.9 – Nott'm Forest 1.0; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %56.
Chelsea – Nott'm Forest geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Chelsea 3 galibiyet, 3 beraberlik, Nott'm Forest 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-04 | Premier League | Chelsea – Nott'm Forest | 1-3 | Nott'm Forest kazandı |
| 2025-10-18 | Premier League | Nott'm Forest – Chelsea | 0-3 | Chelsea kazandı |
| 2025-05-25 | Premier League | Nott'm Forest – Chelsea | 0-1 | Chelsea kazandı |
| 2024-10-06 | Premier League | Chelsea – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-05-11 | Premier League | Nott'm Forest – Chelsea | 2-3 | Chelsea kazandı |
| 2023-09-02 | Premier League | Chelsea – Nott'm Forest | 0-1 | Nott'm Forest kazandı |
| 2023-05-13 | Premier League | Chelsea – Nott'm Forest | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-01-01 | Premier League | Nott'm Forest – Chelsea | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.70 | 4.00 | 4.75 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 1.71 | 3.90 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.67 | 3.90 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.70 | 4.00 | 4.60 | — | — |
| Ladbrokes | 1.70 | 3.90 | 4.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Chelsea – Nott'm Forest maçını kim kazanır?
Modelimize göre chelsea kazanır ihtimali %57; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Chelsea 1.94 – 1.02 Nott'm Forest.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %81, 3.5 üst %33.
Chelsea – Nott'm Forest maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Chelsea 3, Nott'm Forest 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
4 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %86
- Almeria – Mirandes 1.5 gol üstü %85
- Hearts – Rangers 1.5 gol üstü %80
- Roma – Fiorentina 1.5 gol üstü %77
- Cremonese – Lazio 3.5 gol altı %76
- Sevilla – Sociedad 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Chelsea maç tahminleri ve form
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 4 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
