Villarreal – Levante Maç Tahmini
La Liga · 2 Mayıs 2026 15:00 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: Villarreal kazanır (%53) · oran 1.77. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Villarreal 1.97 – 1.21 Levante
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 8%1-0 8%3-1 6%
Neden?
- Form: Villarreal son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Levante 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Villarreal güç puanında 143 puan önde.
- Hücum: Villarreal maç başına 1.91 gol beklentisi (xG) üretiyor, Levante 1.53. Savunmada Villarreal 1.54, Levante 1.56 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Villarreal 2.0 – Levante 1.2; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %64.
Villarreal – Levante geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Villarreal 7 galibiyet, 0 beraberlik, Levante 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | La Liga | Villarreal – Levante | 3-1 | Villarreal kazandı |
| 2026-05-02 | La Liga | Villarreal – Levante | 5-1 | Villarreal kazandı |
| 2026-02-18 | La Liga | Levante – Villarreal | 0-1 | Villarreal kazandı |
| 2022-04-02 | La Liga | Levante – Villarreal | 2-0 | Levante kazandı |
| 2022-01-03 | La Liga | Villarreal – Levante | 5-0 | Villarreal kazandı |
| 2021-04-18 | La Liga | Levante – Villarreal | 1-5 | Villarreal kazandı |
| 2021-01-02 | La Liga | Villarreal – Levante | 2-1 | Villarreal kazandı |
| 2020-02-15 | La Liga | Villarreal – Levante | 2-1 | Villarreal kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.70 | 4.33 | 4.33 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.77 | 4.00 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 4.10 | 4.50 | — | — |
| Betfred | 1.70 | 4.20 | 4.33 | — | — |
| Ladbrokes | 1.75 | 3.90 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Villarreal – Levante maçını kim kazanır?
Modelimize göre villarreal kazanır ihtimali %53; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Villarreal 1.97 – 1.21 Levante.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.
Villarreal – Levante maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Villarreal 7, Levante 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Villarreal – Levante 1.5 gol üstü %83
- Valencia – Ath Madrid 1.5 gol üstü %74
- Alaves – Ath Bilbao 3.5 gol altı %76
- Osasuna – Barcelona 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Villarreal maç tahminleri ve form
- Levante maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
