Nice – Lens Maç Tahmini
Ligue 1 · 2 Mayıs 2026 22:05 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Lens kazanır (%55) · oran 1.80. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nice 1.24 – 2.02 Lens
En olası skorlar
1-1 10%1-2 10%0-2 8%0-1 7%1-3 7%
Neden?
- Form: Nice son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Lens 1.4 — Lens formda önde.
- Güç farkı belirgin: Lens güç puanında 127 puan önde.
- Hücum: Nice maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lens 2.37. Savunmada Nice 1.94, Lens 1.26 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nice 1.2 – Lens 2.0; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %63.
Nice – Lens geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nice 4 galibiyet, 3 beraberlik, Lens 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Ligue 1 | Nice – Lens | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-14 | Ligue 1 | Lens – Nice | 2-0 | Lens kazandı |
| 2025-02-08 | Ligue 1 | Nice – Lens | 2-0 | Nice kazandı |
| 2024-09-28 | Ligue 1 | Lens – Nice | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-03-16 | Ligue 1 | Lens – Nice | 1-3 | Nice kazandı |
| 2023-12-20 | Ligue 1 | Nice – Lens | 2-0 | Nice kazandı |
| 2023-02-01 | Ligue 1 | Lens – Nice | 0-1 | Nice kazandı |
| 2022-12-29 | Ligue 1 | Nice – Lens | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 4.00 | 4.20 | 1.75 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 4.33 | 4.10 | 1.73 | — | — |
| BetVictor | 4.10 | 3.90 | 1.70 | — | — |
| Betfred | 4.00 | 4.00 | 1.80 | — | — |
| Ladbrokes | 4.20 | 4.00 | 1.73 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nice – Lens maçını kim kazanır?
Modelimize göre lens kazanır ihtimali %55; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Nice 1.24 – 2.02 Lens.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %43.
Nice – Lens maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nice 4, Lens 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Nantes – Marseille 1.5 gol üstü %82
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Nice – Lens 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
- Castellon – Cordoba 1.5 gol üstü %86
- Fenerbahce – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Nice maç tahminleri ve form
- Lens maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
