BankoZeka

St. Gilloise – Genk Maç Tahmini

Pro League · 8 Kasım 2026 20:30. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%59) · oran 1.62. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.21).

Maç sonucu

St. Gilloise59% 1.62
Beraberlik23% 4.00
Genk17% 4.70

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var61% ~1.72
Karşılıklı gol yok39% ~2.39

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü84% ~1.21
2.5 gol üstü62% 1.54
3.5 gol üstü37% ~2.60

Gol beklentisi: St. Gilloise 2.11 – 1.08 Genk

En olası skorlar

2-1 10%1-1 10%2-0 9%1-0 8%3-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

St. Gilloise – Genk geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St. Gilloise 6 galibiyet, 0 beraberlik, Genk 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-03-07Pro LeagueSt. Gilloise – Genk2-1St. Gilloise kazandı
2025-09-21Pro LeagueGenk – St. Gilloise1-2St. Gilloise kazandı
2025-05-03Pro LeagueSt. Gilloise – Genk1-0St. Gilloise kazandı
2025-04-20Pro LeagueGenk – St. Gilloise1-2St. Gilloise kazandı
2025-03-15Pro LeagueGenk – St. Gilloise2-1Genk kazandı
2024-11-10Pro LeagueSt. Gilloise – Genk4-0St. Gilloise kazandı
2024-05-26Pro LeagueSt. Gilloise – Genk2-0St. Gilloise kazandı
2024-04-01Pro LeagueGenk – St. Gilloise1-0Genk kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
DraftKings1.624.004.701.542.25

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Genk

10.31 DMechelen1-0 M
10.25 EStandard2-1 G
10.10 EKortrijk3-0 G
09.20 DClub Brugge3-0 M
09.13 EGent1-1 B

Sık sorulanlar

St. Gilloise – Genk maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %59; beraberlik %23.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi St. Gilloise 2.11 – 1.08 Genk.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %84, 3.5 üst %37.

St. Gilloise – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St. Gilloise 6, Genk 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

8 Kasım 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: