BankoZeka

Club Brugge – Anderlecht Maç Tahmini

Pro League · 8 Kasım 2026 15:30. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%62) · oran 1.50. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.13).

Maç sonucu

Club Brugge62% 1.50
Beraberlik23% 4.60
Anderlecht15% 5.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var66% ~1.53
Karşılıklı gol yok34% ~2.87

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü89% ~1.13
2.5 gol üstü68% —
3.5 gol üstü46% ~1.98

Gol beklentisi: Club Brugge 2.34 – 1.14 Anderlecht

En olası skorlar

2-1 10%1-1 9%2-0 8%3-1 7%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Club Brugge – Anderlecht geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Club Brugge 6 galibiyet, 1 beraberlik, Anderlecht 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-03Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge1-3Club Brugge kazandı
2026-04-06Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht4-2Club Brugge kazandı
2026-03-08Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht2-2Beraberlik
2025-11-09Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge1-0Anderlecht kazandı
2025-05-18Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge1-3Club Brugge kazandı
2025-03-30Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht2-0Club Brugge kazandı
2025-01-12Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge0-3Club Brugge kazandı
2024-10-27Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht2-1Club Brugge kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
DraftKings1.504.605.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Club Brugge

10.30 DWaregem2-4 G
10.25 ESt Truiden3-2 G
10.10 DRAAL La Louviere1-4 G
09.20 EGenk3-0 G
09.13 EAntwerp3-1 G

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Sık sorulanlar

Club Brugge – Anderlecht maçını kim kazanır?

Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %62; beraberlik %23.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %66. Gol beklentisi Club Brugge 2.34 – 1.14 Anderlecht.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %89, 3.5 üst %46.

Club Brugge – Anderlecht maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Club Brugge 6, Anderlecht 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

8 Kasım 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: