BankoZeka

Westerlo – Charleroi Maç Tahmini

Pro League · 7 Kasım 2026 18:00. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%41) · oran 2.25. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.20).

Maç sonucu

Westerlo30% 2.85
Beraberlik29% 3.55
Charleroi41% 2.25

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var63% ~1.57
Karşılıklı gol yok37% ~2.75

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü84% ~1.20
2.5 gol üstü61% 1.53
3.5 gol üstü37% ~2.55

Gol beklentisi: Westerlo 1.45 – 1.69 Charleroi

En olası skorlar

1-1 11%1-2 9%2-1 8%0-1 7%2-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Westerlo – Charleroi geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Westerlo 3 galibiyet, 1 beraberlik, Charleroi 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-16Pro LeagueCharleroi – Westerlo0-1Westerlo kazandı
2026-04-05Pro LeagueWesterlo – Charleroi2-0Westerlo kazandı
2026-02-22Pro LeagueWesterlo – Charleroi2-1Westerlo kazandı
2025-11-08Pro LeagueCharleroi – Westerlo2-0Charleroi kazandı
2025-05-09Pro LeagueCharleroi – Westerlo4-3Charleroi kazandı
2025-04-11Pro LeagueWesterlo – Charleroi2-2Beraberlik
2025-02-22Pro LeagueWesterlo – Charleroi1-3Charleroi kazandı
2024-11-09Pro LeagueCharleroi – Westerlo1-0Charleroi kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
DraftKings2.853.552.251.532.30

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Westerlo

10.31 DAnderlecht4-1 M
10.24 EBeveren4-4 B
10.11 EAntwerp5-1 G
09.20 DSt Truiden0-2 G
09.12 EStandard4-2 G

Charleroi

11.01 ERAAL La Louviere5-2 G
10.24 DAntwerp3-0 M
10.11 DStandard0-1 G
09.19 ECercle Brugge3-2 G
09.13 DWaregem0-1 G

Sık sorulanlar

Westerlo – Charleroi maçını kim kazanır?

Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %41; beraberlik %29.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Westerlo 1.45 – 1.69 Charleroi.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %84, 3.5 üst %37.

Westerlo – Charleroi maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Westerlo 3, Charleroi 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

7 Kasım 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: