BankoZeka

RAAL La Louviere – Cercle Brugge Maç Tahmini

Pro League · 7 Kasım 2026 22:45. Tahminimiz: Cercle Brugge kazanır (%39) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.27).

Maç sonucu

RAAL La Louviere32% 2.65
Beraberlik30% 3.30
Cercle Brugge39% 2.50

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var57% ~1.70
Karşılıklı gol yok43% ~2.42

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü76% ~1.27
2.5 gol üstü53% 1.69
3.5 gol üstü29% ~3.08

Gol beklentisi: RAAL La Louviere 1.33 – 1.49 Cercle Brugge

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

RAAL La Louviere – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)

Son 4 karşılaşma: RAAL La Louviere 3 galibiyet, 0 beraberlik, Cercle Brugge 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %100.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-09Pro LeagueRAAL La Louviere – Cercle Brugge4-1RAAL La Louviere kazandı
2026-04-11Pro LeagueCercle Brugge – RAAL La Louviere3-0Cercle Brugge kazandı
2026-03-15Pro LeagueCercle Brugge – RAAL La Louviere1-3RAAL La Louviere kazandı
2025-11-02Pro LeagueRAAL La Louviere – Cercle Brugge2-1RAAL La Louviere kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
DraftKings2.653.302.501.692.00

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

RAAL La Louviere

11.01 DCharleroi5-2 M
10.24 EWaregem3-0 G
10.10 EClub Brugge1-4 M
09.19 DOud-Heverlee Leuven2-0 M
09.13 EKortrijk3-0 G

Cercle Brugge

11.01 EAntwerp2-1 G
10.25 DSt. Gilloise5-2 M
10.10 EAnderlecht1-2 M
09.19 DCharleroi3-2 M
09.12 DOud-Heverlee Leuven1-1 B

Sık sorulanlar

RAAL La Louviere – Cercle Brugge maçını kim kazanır?

Modelimize göre cercle brugge kazanır ihtimali %39; beraberlik %30.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi RAAL La Louviere 1.33 – 1.49 Cercle Brugge.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.

RAAL La Louviere – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 4 karşılaşmada RAAL La Louviere 3, Cercle Brugge 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

7 Kasım 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: