Getafe – Vallecano Maç Tahmini
La Liga · 19 Ekim 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Vallecano kazanır (%40) · oran 2.84. En olası seçim 3.5 Alt %83 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Getafe 0.96 – 1.2 Vallecano
En olası skorlar
1-1 14%0-1 13%0-0 12%1-0 10%0-2 8%
Neden?
- Form: Getafe son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Vallecano 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Getafe maç başına 0.83 gol beklentisi (xG) üretiyor, Vallecano 1.50. Savunmada Getafe 1.53, Vallecano 1.61 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%40 vs %36).
- Gol beklentisi: Getafe 1.0 – Vallecano 1.2; 2.5 üstü ihtimali %37, karşılıklı gol %47.
Getafe – Vallecano geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Getafe 0 galibiyet, 5 beraberlik, Vallecano 3 galibiyet. Maç başına ortalama 1.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-19 | La Liga | Getafe – Vallecano | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-05-03 | La Liga | Getafe – Vallecano | 0-2 | Vallecano kazandı |
| 2026-01-02 | La Liga | Vallecano – Getafe | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-02 | La Liga | Vallecano – Getafe | 1-0 | Vallecano kazandı |
| 2024-08-24 | La Liga | Getafe – Vallecano | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-04-13 | La Liga | Vallecano – Getafe | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-01-02 | La Liga | Getafe – Vallecano | 0-2 | Vallecano kazandı |
| 2023-02-12 | La Liga | Getafe – Vallecano | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.05 | 3.00 | 2.84 | 2.80 | 1.54 |
| Bet365 | 2.90 | 3.00 | 2.70 | 2.63 | 1.50 |
| Bet&Win | 2.87 | 3.10 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 2.90 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.80 | 3.10 | 2.63 | — | — |
| Paddy Power | 2.88 | 2.88 | 2.70 | — | — |
| SkyBet | 2.88 | 2.88 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Getafe – Vallecano maçını kim kazanır?
Modelimize göre vallecano kazanır ihtimali %40; beraberlik %33.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %53. Gol beklentisi Getafe 0.96 – 1.2 Vallecano.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %37, alt %63. 1.5 üst %62, 3.5 üst %17.
Getafe – Vallecano maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Getafe 0, Vallecano 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Ekim 2026 günü diğer La Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Trabzonspor – Besiktas 1.5 gol üstü %86
- Tottenham – Coventry 1.5 gol üstü %83
- Rodez – Montpellier 1.5 gol üstü %80
- Parma – Torino 3.5 gol altı %79
- Sp Braga – Gil Vicente 3.5 gol altı %79
- Monza – Cagliari 3.5 gol altı %76
- Celta B – Tenerife 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Getafe maç tahminleri ve form
- Vallecano maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 19 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
