Monza – Cagliari Maç Tahmini
Serie A · 19 Ekim 2026 19:30 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: Monza kazanır (%35) · oran 2.54. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.32). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monza 1.3 – 1.23 Cagliari
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%0-1 9%0-0 9%2-1 8%
Neden?
- Form: Monza son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Cagliari 2.0 — Cagliari formda önde.
- Cagliari güç puanında hafif önde (42 puan).
- Hücum: Monza maç başına 1.85 gol beklentisi (xG) üretiyor, Cagliari 1.24. Savunmada Monza 1.69, Cagliari 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Monza 1.3 – Cagliari 1.2; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %54.
Monza – Cagliari geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Monza 2 galibiyet, 1 beraberlik, Cagliari 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.6 gol, karşılıklı gol oranı %40, 2.5 üst %60.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-19 | Serie A | Monza – Cagliari | 4-0 | Monza kazandı |
| 2025-03-30 | Serie A | Cagliari – Monza | 3-0 | Cagliari kazandı |
| 2025-01-05 | Serie A | Monza – Cagliari | 1-2 | Cagliari kazandı |
| 2024-03-16 | Serie A | Monza – Cagliari | 1-0 | Monza kazandı |
| 2023-11-26 | Serie A | Cagliari – Monza | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.54 | 3.25 | 3.25 | 2.12 | 1.81 |
| Bet365 | 2.38 | 3.10 | 3.10 | 2.10 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.25 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.25 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.00 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.40 | 3.00 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monza – Cagliari maçını kim kazanır?
Modelimize göre monza kazanır ihtimali %35; beraberlik %33.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Monza 1.3 – 1.23 Cagliari.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %72, 3.5 üst %24.
Monza – Cagliari maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Monza 2, Cagliari 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.6 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %40.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Ekim 2026 günü diğer Serie A maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Trabzonspor – Besiktas 1.5 gol üstü %86
- Tottenham – Coventry 1.5 gol üstü %83
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %83
- Rodez – Montpellier 1.5 gol üstü %80
- Sp Braga – Gil Vicente 3.5 gol altı %79
- Celta B – Tenerife 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Monza maç tahminleri ve form
- Cagliari maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 19 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
