Casa Pia – Santa Clara Maç Tahmini
Primeira Liga · 10 Ekim 2026 22:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Santa Clara kazanır (%49) · oran 1.93. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Casa Pia 0.93 – 1.49 Santa Clara
En olası skorlar
1-1 13%0-1 13%0-2 10%0-0 9%1-2 9%
Neden?
- Form: Casa Pia son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Santa Clara 2.2 — Santa Clara formda önde.
- Santa Clara güç puanında hafif önde (94 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Casa Pia 0.9 – Santa Clara 1.5; 2.5 üstü ihtimali %44, karşılıklı gol %50.
Casa Pia – Santa Clara geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Casa Pia 1 galibiyet, 2 beraberlik, Santa Clara 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.43 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %29.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Primeira Liga | Casa Pia – Santa Clara | 0-1 | Santa Clara kazandı |
| 2026-04-18 | Primeira Liga | Casa Pia – Santa Clara | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-06 | Primeira Liga | Santa Clara – Casa Pia | 1-0 | Santa Clara kazandı |
| 2025-02-01 | Primeira Liga | Santa Clara – Casa Pia | 2-1 | Santa Clara kazandı |
| 2024-08-24 | Primeira Liga | Casa Pia – Santa Clara | 0-2 | Santa Clara kazandı |
| 2023-01-29 | Primeira Liga | Casa Pia – Santa Clara | 2-1 | Casa Pia kazandı |
| 2022-08-07 | Primeira Liga | Santa Clara – Casa Pia | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.70 | 3.45 | 1.91 | 2.34 | 1.65 |
| Bet365 | 4.50 | 3.25 | 1.81 | 2.30 | 1.60 |
| Bet&Win | 4.33 | 3.25 | 1.88 | — | — |
| BetVictor | 4.33 | 3.25 | 1.80 | — | — |
| Betfred | 4.20 | 3.25 | 1.83 | — | — |
| Paddy Power | 4.40 | 3.30 | 1.85 | — | — |
| SkyBet | 4.20 | 3.25 | 1.83 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Casa Pia – Santa Clara maçını kim kazanır?
Modelimize göre santa clara kazanır ihtimali %49; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Casa Pia 0.93 – 1.49 Santa Clara.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %44, alt %56. 1.5 üst %68, 3.5 üst %22.
Casa Pia – Santa Clara maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Casa Pia 1, Santa Clara 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.43 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Maritimo – Porto Deplasman kazanır %78
- Academico Viseu – Estoril 1.5 gol üstü %75
- Casa Pia – Santa Clara 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Casa Pia maç tahminleri ve form
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
