Virtus Entella – Juve Stabia Maç Tahmini
Serie B · 10 Ekim 2026 16:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Virtus Entella kazanır (%47) · oran 2.15. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.41). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Virtus Entella 1.58 – 1.06 Juve Stabia
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Virtus Entella son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Juve Stabia 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Virtus Entella 1.6 – Juve Stabia 1.1; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %54.
Virtus Entella – Juve Stabia geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Virtus Entella 1 galibiyet, 3 beraberlik, Juve Stabia 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.8 gol, karşılıklı gol oranı %60, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Serie B | Virtus Entella – Juve Stabia | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-24 | Serie B | Juve Stabia – Virtus Entella | 1-0 | Juve Stabia kazandı |
| 2025-08-23 | Serie B | Virtus Entella – Juve Stabia | 1-1 | Beraberlik |
| 2020-07-10 | Serie B | Juve Stabia – Virtus Entella | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-12-01 | Serie B | Virtus Entella – Juve Stabia | 2-0 | Virtus Entella kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.12 | 3.15 | 4.10 | 2.22 | 1.74 |
| Bet365 | 1.91 | 3.20 | 3.75 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.25 | 3.70 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.25 | 3.50 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.20 | 3.30 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.10 | 3.30 | — | — |
| SkyBet | 2.10 | 3.00 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Virtus Entella – Juve Stabia maçını kim kazanır?
Modelimize göre virtus entella kazanır ihtimali %47; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Virtus Entella 1.58 – 1.06 Juve Stabia.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Virtus Entella – Juve Stabia maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Virtus Entella 1, Juve Stabia 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.8 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %60.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Serie B maçları
- Benevento – Cesena 1.5 gol üstü %78
- Empoli – Palermo 1.5 gol üstü %78
- Sudtirol – Ascoli 3.5 gol altı %74
- Virtus Entella – Juve Stabia 1.5 gol üstü %74
- Vicenza – Pisa 1.5 gol üstü %74
- Arezzo – Cremonese 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Virtus Entella maç tahminleri ve form
- Juve Stabia maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
