BankoZeka

Kilmarnock – Hearts Maç Tahmini

Premiership · 19 Eylül 2026 19:45 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Hearts kazanır (%59) · oran 1.68. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Kilmarnock17% 5.00
Beraberlik24% 4.30
Hearts59% 1.68

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var60% ~1.68
Karşılıklı gol yok40% ~2.48

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü84% ~1.20
2.5 gol üstü65% 1.58
3.5 gol üstü39% ~2.51

Gol beklentisi: Kilmarnock 1.14 – 2.2 Hearts

En olası skorlar

1-2 10%1-1 9%0-2 9%0-1 7%1-3 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Kilmarnock – Hearts geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Kilmarnock 3 galibiyet, 2 beraberlik, Hearts 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-19PremiershipKilmarnock – Hearts1-1Beraberlik
2026-03-14PremiershipKilmarnock – Hearts1-0Kilmarnock kazandı
2025-12-03PremiershipHearts – Kilmarnock1-1Beraberlik
2025-10-18PremiershipKilmarnock – Hearts0-3Hearts kazandı
2025-05-18PremiershipKilmarnock – Hearts0-1Hearts kazandı
2025-01-25PremiershipHearts – Kilmarnock3-2Hearts kazandı
2024-12-15PremiershipKilmarnock – Hearts1-0Kilmarnock kazandı
2024-10-30PremiershipHearts – Kilmarnock1-2Kilmarnock kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.5.004.301.681.582.52
Bet3654.754.101.611.572.38
Bet&Win4.604.001.65——
BetVictor4.604.001.60——
Betfred4.604.201.67——
Paddy Power4.503.801.67——
SkyBet4.333.801.67——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Kilmarnock

10.31 ESt Johnstone2-2 B
10.28 DDundee3-1 M
10.24 DFalkirk3-0 M
10.17 EMotherwell3-2 G
10.10 DRangers3-1 M

Hearts

10.28 ERangers2-2 B
10.25 DMotherwell0-2 G
10.18 DCeltic7-1 M
10.10 ESt Mirren5-0 G
09.19 DKilmarnock1-1 B

Sık sorulanlar

Kilmarnock – Hearts maçını kim kazanır?

Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Kilmarnock 1.14 – 2.2 Hearts.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %84, 3.5 üst %39.

Kilmarnock – Hearts maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Kilmarnock 3, Hearts 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

19 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: