Dundee – Motherwell Maç Tahmini
Premiership · 19 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Motherwell kazanır (%46) · oran 2.36. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dundee 1.27 – 1.71 Motherwell
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%0-2 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Dundee son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Motherwell 1.0 — form dengeli.
- Motherwell güç puanında hafif önde (64 puan).
- Dinlenme: Dundee 9 gün daha dinlenmiş (13 / 4 gün).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dundee 1.3 – Motherwell 1.7; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %59.
Dundee – Motherwell geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Dundee 4 galibiyet, 1 beraberlik, Motherwell 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Premiership | Dundee – Motherwell | 2-1 | Dundee kazandı |
| 2026-03-07 | Premiership | Dundee – Motherwell | 2-1 | Dundee kazandı |
| 2025-12-20 | Premiership | Motherwell – Dundee | 1-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-09-13 | Premiership | Dundee – Motherwell | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-03 | Premiership | Dundee – Motherwell | 1-2 | Motherwell kazandı |
| 2025-02-26 | Premiership | Motherwell – Dundee | 2-1 | Motherwell kazandı |
| 2024-12-04 | Premiership | Dundee – Motherwell | 4-1 | Dundee kazandı |
| 2024-10-19 | Premiership | Motherwell – Dundee | 0-1 | Dundee kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.00 | 3.40 | 2.36 | 1.69 | 2.18 |
| Bet365 | 3.00 | 3.40 | 2.25 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.90 | 3.60 | 2.20 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.40 | 2.25 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.50 | 2.25 | — | — |
| Paddy Power | 3.20 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| SkyBet | 3.10 | 3.30 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dundee – Motherwell maçını kim kazanır?
Modelimize göre motherwell kazanır ihtimali %46; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Dundee 1.27 – 1.71 Motherwell.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %33.
Dundee – Motherwell maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Dundee 4, Motherwell 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
- Dundee – Motherwell 1.5 gol üstü %80
- Hibernian – Aberdeen 1.5 gol üstü %79
- St Johnstone – Falkirk 1.5 gol üstü %76
- St Mirren – Dundee United 1.5 gol üstü %82
- Kilmarnock – Hearts 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Dundee maç tahminleri ve form
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
