Metz – St Etienne Maç Tahmini
Ligue 2 · 19 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%46) · oran 2.05. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Metz 1.25 – 1.71 St Etienne
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Metz son 5 maçta ortalama 1.2 puan, St Etienne 2.4 — St Etienne formda önde.
- St Etienne güç puanında hafif önde (60 puan).
- Hücum: Metz maç başına 1.03 gol beklentisi (xG) üretiyor, St Etienne 1.29. Savunmada Metz 1.81, St Etienne 2.42 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Metz 1.2 – St Etienne 1.7; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %60.
Metz – St Etienne geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Metz 4 galibiyet, 2 beraberlik, St Etienne 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Ligue 2 | Metz – St Etienne | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-04-22 | Ligue 2 | St Etienne – Metz | 1-3 | Metz kazandı |
| 2022-11-07 | Ligue 2 | Metz – St Etienne | 3-2 | Metz kazandı |
| 2022-03-06 | Ligue 1 | St Etienne – Metz | 1-0 | St Etienne kazandı |
| 2021-10-30 | Ligue 1 | Metz – St Etienne | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-02-07 | Ligue 1 | St Etienne – Metz | 1-0 | St Etienne kazandı |
| 2020-10-25 | Ligue 1 | Metz – St Etienne | 2-0 | Metz kazandı |
| 2020-02-02 | Ligue 1 | Metz – St Etienne | 3-1 | Metz kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.75 | 3.30 | 1.95 | 1.71 | 2.14 |
| Bet365 | 3.40 | 3.30 | 1.90 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 3.40 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| BetVictor | 3.40 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.30 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.30 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.10 | 3.40 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Metz – St Etienne maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %46; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Metz 1.25 – 1.71 St Etienne.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %77, 3.5 üst %32.
Metz – St Etienne maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Metz 4, St Etienne 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nantes 3.5 gol altı %75
- Guingamp – Red Star 1.5 gol üstü %79
- Metz – St Etienne 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Metz maç tahminleri ve form
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
