Guingamp – Red Star Maç Tahmini
Ligue 2 · 19 Eylül 2026 15:00 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Guingamp kazanır (%38) · oran 2.54. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Guingamp 1.52 – 1.43 Red Star
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 7%0-1 7%
Neden?
- Form: Guingamp son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Red Star 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Guingamp 1.5 – Red Star 1.4; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %61.
Guingamp – Red Star geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Guingamp 0 galibiyet, 0 beraberlik, Red Star 5 galibiyet. Maç başına ortalama 4.8 gol, karşılıklı gol oranı %80, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Ligue 2 | Guingamp – Red Star | 1-3 | Red Star kazandı |
| 2026-04-24 | Ligue 2 | Red Star – Guingamp | 3-2 | Red Star kazandı |
| 2025-08-23 | Ligue 2 | Guingamp – Red Star | 0-4 | Red Star kazandı |
| 2025-03-01 | Ligue 2 | Red Star – Guingamp | 3-1 | Red Star kazandı |
| 2024-08-30 | Ligue 2 | Guingamp – Red Star | 3-4 | Red Star kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.54 | 3.25 | 2.84 | 1.74 | 2.06 |
| Bet365 | 2.38 | 3.10 | 2.60 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.40 | 2.75 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.40 | 2.70 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.40 | 2.60 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.40 | 2.60 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.30 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Guingamp – Red Star maçını kim kazanır?
Modelimize göre guingamp kazanır ihtimali %38; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Guingamp 1.52 – 1.43 Red Star.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
Guingamp – Red Star maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Guingamp 0, Red Star 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.8 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %80.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nantes 3.5 gol altı %75
- Guingamp – Red Star 1.5 gol üstü %79
- Metz – St Etienne 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Red Star maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
