Wrexham – Southampton Maç Tahmini
Championship · 19 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Southampton kazanır (%40) · oran 2.38. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wrexham 1.3 – 1.51 Southampton
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 9%2-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Wrexham son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Southampton 2.2 — Southampton formda önde.
- Southampton güç puanında hafif önde (81 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wrexham 1.3 – Southampton 1.5; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %58.
Wrexham – Southampton geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Wrexham 1 galibiyet, 0 beraberlik, Southampton 2 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Championship | Wrexham – Southampton | 2-1 | Wrexham kazandı |
| 2026-04-07 | Championship | Wrexham – Southampton | 1-5 | Southampton kazandı |
| 2025-08-09 | Championship | Southampton – Wrexham | 2-1 | Southampton kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.10 | 3.80 | 2.38 | 1.82 | 2.14 |
| Bet365 | 3.00 | 3.60 | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.87 | 3.50 | 2.35 | — | — |
| BetVictor | 2.90 | 3.60 | 2.30 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.60 | 2.30 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.50 | 2.25 | — | — |
| SkyBet | 2.90 | 3.50 | 2.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wrexham – Southampton maçını kim kazanır?
Modelimize göre southampton kazanır ihtimali %40; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Wrexham 1.3 – 1.51 Southampton.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Wrexham – Southampton maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Wrexham 1, Southampton 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Cardiff – Charlton 1.5 gol üstü %82
- Millwall – West Ham 1.5 gol üstü %82
- Stoke – Sheffield United 1.5 gol üstü %74
- Birmingham – Middlesbrough 1.5 gol üstü %81
- Burnley – Derby 1.5 gol üstü %76
- Lincoln – Swansea 1.5 gol üstü %76
- Portsmouth – Blackburn 3.5 gol altı %75
- QPR – Preston 1.5 gol üstü %78
- Wrexham – Southampton 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Wrexham maç tahminleri ve form
- Southampton maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
