Burnley – Derby Maç Tahmini
Championship · 19 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Burnley kazanır (%53) · oran 1.87. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Burnley 1.7 – 1.0 Derby
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Burnley son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Derby 0.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Burnley 1.7 – Derby 1.0; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %53.
Burnley – Derby geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Burnley 4 galibiyet, 4 beraberlik, Derby 0 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Championship | Burnley – Derby | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-08 | Championship | Derby – Burnley | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-12-10 | Championship | Burnley – Derby | 0-0 | Beraberlik |
| 2016-01-25 | Championship | Burnley – Derby | 4-1 | Burnley kazandı |
| 2015-09-21 | Championship | Derby – Burnley | 0-0 | Beraberlik |
| 2014-03-01 | Championship | Burnley – Derby | 2-0 | Burnley kazandı |
| 2013-08-31 | Championship | Derby – Burnley | 0-3 | Burnley kazandı |
| 2012-12-26 | Championship | Burnley – Derby | 2-0 | Burnley kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.87 | 4.00 | 4.50 | 1.89 | 2.06 |
| Bet365 | 1.76 | 3.60 | 4.33 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 1.80 | 3.75 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.70 | 4.33 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.75 | 4.20 | — | — |
| SkyBet | 1.75 | 3.75 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Burnley – Derby maçını kim kazanır?
Modelimize göre burnley kazanır ihtimali %53; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Burnley 1.7 – 1.0 Derby.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Burnley – Derby maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Burnley 4, Derby 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Cardiff – Charlton 1.5 gol üstü %82
- Millwall – West Ham 1.5 gol üstü %82
- Stoke – Sheffield United 1.5 gol üstü %74
- Birmingham – Middlesbrough 1.5 gol üstü %81
- Burnley – Derby 1.5 gol üstü %76
- Lincoln – Swansea 1.5 gol üstü %76
- Portsmouth – Blackburn 3.5 gol altı %75
- QPR – Preston 1.5 gol üstü %78
- Wrexham – Southampton 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Burnley maç tahminleri ve form
- Derby maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
