Nott'm Forest – Coventry Maç Tahmini
Premier League · 19 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Nott'm Forest kazanır (%58) · oran 1.64. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.28). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.94 – 0.97 Coventry
En olası skorlar
1-1 11%2-0 10%1-0 10%2-1 10%3-0 7%
Neden?
- Form: Nott'm Forest son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Coventry 0.6 — Nott'm Forest formda önde.
- Nott'm Forest güç puanında hafif önde (66 puan).
- Hücum: Nott'm Forest maç başına 1.64 gol beklentisi (xG) üretiyor, Coventry 1.09. Savunmada Nott'm Forest 1.54, Coventry 1.88 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%61); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.9 – Coventry 1.0; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %54.
Nott'm Forest – Coventry geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Nott'm Forest 3 galibiyet, 0 beraberlik, Coventry 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.4 gol, karşılıklı gol oranı %60, 2.5 üst %60.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Premier League | Nott'm Forest – Coventry | 0-1 | Coventry kazandı |
| 2022-04-06 | Championship | Nott'm Forest – Coventry | 2-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2021-08-08 | Championship | Coventry – Nott'm Forest | 2-1 | Coventry kazandı |
| 2021-02-02 | Championship | Coventry – Nott'm Forest | 1-2 | Nott'm Forest kazandı |
| 2020-11-04 | Championship | Nott'm Forest – Coventry | 2-1 | Nott'm Forest kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.64 | 4.30 | 6.20 | 1.84 | 2.14 |
| Bet365 | 1.57 | 4.00 | 5.75 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.60 | 4.10 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.55 | 4.20 | 5.75 | — | — |
| Betfred | 1.60 | 4.00 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.57 | 3.80 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.57 | 3.90 | 5.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nott'm Forest – Coventry maçını kim kazanır?
Modelimize göre nott'm forest kazanır ihtimali %58; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Nott'm Forest 1.94 – 0.97 Coventry.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Nott'm Forest – Coventry maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Nott'm Forest 3, Coventry 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.4 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %60.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Premier League maçları
- Tottenham – Aston Villa 1.5 gol üstü %77
- Brighton – Arsenal 1.5 gol üstü %79
- Everton – Ipswich 1.5 gol üstü %80
- Newcastle – Hull 1.5 gol üstü %83
- Nott'm Forest – Coventry 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Coventry maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
