Newcastle – Hull Maç Tahmini
Premier League · 19 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Newcastle kazanır (%59) · oran 1.64. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Newcastle 2.11 – 1.07 Hull
En olası skorlar
2-1 10%1-1 10%2-0 9%1-0 8%3-1 7%
Neden?
- Form: Newcastle son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Hull 2.2 — Hull formda önde.
- Newcastle güç puanında hafif önde (92 puan).
- Hücum: Newcastle maç başına 1.35 gol beklentisi (xG) üretiyor, Hull 1.16. Savunmada Newcastle 1.86, Hull 1.43 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%61); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Newcastle 2.1 – Hull 1.1; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %60.
Newcastle – Hull geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Newcastle 3 galibiyet, 1 beraberlik, Hull 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %80, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Premier League | Newcastle – Hull | 2-1 | Newcastle kazandı |
| 2015-01-31 | Premier League | Hull – Newcastle | 0-3 | Newcastle kazandı |
| 2014-09-20 | Premier League | Newcastle – Hull | 2-2 | Beraberlik |
| 2014-03-01 | Premier League | Hull – Newcastle | 1-4 | Newcastle kazandı |
| 2013-09-21 | Premier League | Newcastle – Hull | 2-3 | Hull kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.64 | 4.60 | 5.60 | 1.67 | 2.44 |
| Bet365 | 1.60 | 4.33 | 5.00 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.60 | 4.20 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.57 | 4.20 | 5.50 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 4.20 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.57 | 4.33 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.57 | 4.20 | 5.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Newcastle – Hull maçını kim kazanır?
Modelimize göre newcastle kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Newcastle 2.11 – 1.07 Hull.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %83, 3.5 üst %39.
Newcastle – Hull maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Newcastle 3, Hull 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %80.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Premier League maçları
- Tottenham – Aston Villa 1.5 gol üstü %77
- Brighton – Arsenal 1.5 gol üstü %79
- Everton – Ipswich 1.5 gol üstü %80
- Newcastle – Hull 1.5 gol üstü %83
- Nott'm Forest – Coventry 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Newcastle maç tahminleri ve form
- Hull maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
